gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні922
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2692
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30877
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848882

Зараз (20 хвилин назад): 38
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 13:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Підсумки міського Всеукраїнського дитячого конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику серед закладів освіти міста

11 березня 2021 року в управлінні освіти Рівненського міськвиконкому відбулося підведення підсумків міського Всеукраїнського дитячого конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику серед закладів освіти міста.

Основна мета проведення конкурсу – це навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки через творчість та креативність.

Призові місця зайняли роботи:

- у віковій категорії від 6 до 10 років: 1 місце - Кодуа Софіко (ЗОШ №16), 2 місце - Салюк Анастасія (НВК №2), 3 місце - Ярославська Дарина (НВК №26);

- у віковій категорії від 11 до 14 років: 1 місце - Усенко Марина (НРЦ «Особлива дитина»), 2 місце - Мниш Олег (ЗОШ №20), 3 місце - колективна робота 6-Б класу (НРЦ «Особлива дитина»);

- у віковій категорії від 15 до 18 років: 1 місце - Гук Марта (ЗОШ №22), 2 місце - Корнійчук Анна (ЗОШ №13), 3 місце - Вінюкова Аліна (НВК №12).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм натхнення і подальших звершень.

Всеволод Мацевич, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу