gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні990
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2760
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30945
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848950

Зараз (20 хвилин назад): 68
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 14:01

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Консультативний семінар для вихователів методистів ЗДО

25.02.2021 р. у ЗДО N 42 (директор Величко Н. М. , вихователь- методист Криницька Л.В.) відбувся консультативний семінар, на якому вихователі- методисти закладів дошкільної освіти визначали шляхи удосконалення фахової майстерності  педагогів, адже найліпше свідчення ефективної роботи вихователя- методиста- це професійні й активні педагоги, які творчо розв‘язують завдання та прагнуть до самоосвіти.

В ході педагогічного аукціону, переходячи від одного лоту до іншого, педагоги «купували» досвід у вихователів -методистів ЗДО N14 та ЗДО N47(Чегодаєвої Л.М., Трохимчук Т.П.), вихователя ЗДО N42 (Ковальчук О.В) . Практичний психолог ЗДО N42 (Паламарчук Т.В.), щоб підняти ціну свого лоту, запропонувала учасникам аукціону практичні вправи та «продала» ідеї як запобігти професійному вигоранню педагогів. Вихователь -методист ЗДО N42 (Криницька Л.В.), поділилась досвідом використання інтерактивних  форм роботи з педагогічними кадрами з метою підвищення їх кваліфікаційного рівня.
«Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього  свої світильники» (Т. Фулпер)
Краще і не скажеш, ми сьогодні в цьому ще раз переконались.

Лариса Лукашук, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» РМР