gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні794
mod_vvisit_counterВчора1770
mod_vvisit_counterЗа тиждень2564
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10946
mod_vvisit_counterЗа місяць30749
mod_vvisit_counterПопередній місяць40828
mod_vvisit_counterЗагальна3848754

Зараз (20 хвилин назад): 26
Ваш IP: 18.204.2.190
,
Сьогодні: 2021-04-20 12:35

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Як вчителі ярмаркували

Вчительським талантам немає меж!

Це підтверджують результати І туру XVIII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, який відбувся з 16 по 18 лютого 2021 року на базі ЗЗСО № 9.

КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" організував і провів конкурс-ярмарок із метою визначення та пропаганди кращих здобутків та інноваційних напрацювань педагогів, поширення їх творчих досягнень, пошуку ефективних шляхів удосконалення освітнього процесу, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти Рівненської міської територіальної громади.

Перший тур конкурсу проведено в десяти номінаціях: "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Спеціальна освіта", "Фізика", "Географія", "Економіка", "Математика", "Інформатика", "Інформаційні технології", "Мистецтво". Освітянами представлено 207 напрацювань. Найбільшу кількість робіт підготували педагоги в номінаціях "Дошкільна освіта" - 57 та "Початкова освіта" - 44.

Члени експертних комісій ретельно працювали над оцінюванням представлених матеріалів та відзначили якісний ріст творчих напрацювань педагогів. Журі визначило 59 переможців у різних номінаціях. Більшість матеріалів конкурсу-ярмарку актуальні за тематикою, оригінальні та інноваційні, глибокі за змістом, носять практичний характер. Членами експертних комісій, окрім переможців, ще визначено 62 лауреати конкурсу-ярмарку.

Кращі напрацювання освітян направлені на розгляд експертних предметних комісій ІІ туру XVIII обласного конкурсу-ярмарку. Бажаємо нових ПЕРЕМОГ!

Тетяна Пучко, консультант КУ «ЦПРПП»