gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні101
mod_vvisit_counterВчора1395
mod_vvisit_counterЗа тиждень7390
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9868
mod_vvisit_counterЗа місяць7390
mod_vvisit_counterПопередній місяць44289
mod_vvisit_counterЗагальна3780189

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 3.237.71.247
,
Сьогодні: 2021-03-06 01:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Нарада заступників директорів з виховної роботи ЗЗСО м.Рівного

04 лютого 2021 року в Рівненській ЗОШ 24 відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи. Традиційно, в перший четвер місяця, педагоги збираються, щоб обговорити питання виховної діяльності в закладах загальної середньої освіти.

На зустріч до заступників завітав Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому, який звернув увагу на виконання законодавства щодо дотримання прав дитини. Крім того, працівники управління освіти (Л. Грекул, В. Полюхович) та центру професійного розвитку педагогічних працівників (Н.Будько) обговорили кроки реалізації обласної програми національно-патріотичного виховання Рівненщини, сучасні форми роботи з учнівським самоврядуванням та співпрацю з громадськістю. Зустріч відбулася в теплій та невимушеній атмосфері, де кожен міг поділитися проблемами з питань виховання та отримати відповіді від начальника управління освіти.