gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні101
mod_vvisit_counterВчора1395
mod_vvisit_counterЗа тиждень7390
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9868
mod_vvisit_counterЗа місяць7390
mod_vvisit_counterПопередній місяць44289
mod_vvisit_counterЗагальна3780189

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 3.237.71.247
,
Сьогодні: 2021-03-06 01:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Конкурс малюнку «Яскравий світ коралових рифів»

Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді 16 грудня 2020 року провів конкурс екологічного малюнку «Яскравий світ коралових рифів», з метою привертання уваги учнів загальноосвітніх навчальних закладів до унікальних екологічних систем світу – коралових рифів з їх багатим біорізноманіття, до зміни клімату та глобального потепління, які є однією з найсерйозніших загроз для рифів; формування екологічної свідомості та стилю життя,  дружнього до клімату.

У конкурсі малюнку «Яскравий світ коралових рифів» взяли участь учні 22 закладів освіти міста. На конкурс було  представлено 158 робіт. Найактивнішими виявились учні ЗОШ №5, 8, 13, 22, 25, Рівненської гуманітарної гімназії,  СпШ «Центр Надії».

Зведена таблиця участі ЗНЗ міста в конкурсі «Яскравий світ коралових рифів».

ЗНЗ

К-сть робіт

ЗНЗ

К-сть робіт

ЗНЗ

К-сть робіт

ЗОШ № 1

-

ЗОШ № 10

1

НВК № 19

-

НВК № 2

-

ЗОШ № 11

-

ЗОШ № 20

-

ЗОШ № 3

-

НВК № 12

1

ЗОШ № 22

9

ЗОШ № 4

-

ЗОШ № 13

15

ЗОШ № 23

-

ЗОШ № 5

26

НВК № 14

-

ЗОШ № 24

5

ЗОШ № 6

1

СпШ № 15

-

ЗОШ № 25

10

ЗОШ № 8

13

ЗОШ № 16

2

НВК № 26

-

ЗОШ № 9

3

НВК № 17

1

ЗОШ № 27

-

РГГ

19

ЗОШ № 18

2

ЗОШ № 28

-

РКГ «Престиж»

-

СпШ «Центр надії»

8

ПМЛ «Елітар»

-

РУГ

-

РНРЦ «Особлива дитина»

3

РЕПЛ

2

РГ «Гармонія»

-

НВК «Колегіум»

4

ЗДО № 42

4

ЗДО № 33

7

ЗДО № 40

19

МЦТУМ

3

Переможцями стали:

Вихованці закладів дошкільної освіти:

В’юн Іван, Максимчук Ангеліна, Павлюк Тетяна, Щетиніков Артем (ЗДО № 33, група № 9), колективна робота вихованців групи № 10 (ЗДО № 33), колективна робота вихованців групи № 5 (ЗДО № 33), Карнов Натан (ЗДО № 33, група № 7), Янченко Дарина (ЗДО № 40, група № 10), Сідлярчук Олександра (ЗДО № 40, група № 10), Крупа Катерина (ЗДО № 40, група № 10), Ткачук Аріна (ЗДО № 42, група № 7), Мовчан Мар’яна (ЗДО № 42, група № 11), Мельничук Каріна (ЗДО № 42, група № 9), колективна робота вихованців групи № 1 (ЗДО № 42), Фечик Анастасія (ЗДО № 40, група № 10), Якимчук Нікіта (ЗДО № 33, група № 11), Дьоміна Поліна (ЗДО № 40, група № 10), Ботан Анастасія (ЗДО № 40, група № 9), Фечик Марія (ЗДО № 40, група № 9), Ногачевський Максим (ЗДО № 40, група № 11), Сіськова Ніколетта (ЗДО № 40, група № 11), Яковенко Анна (ЗДО № 40, група № 11), Саковець Поліна (ЗДО № 40, група № 11), Кухарук Каріна (ЗДО № 40, група № 11), Січова Єва (ЗДО № 40, група № 5), Лук’янчук Остап (ЗДО № 40, група № 3), Сефер Алісія (ЗДО № 40, група № 3), Брежицька Дарія (ЗОШ № 40, група № 12), Бондар Тимофій (ЗДО № 40, група № 6), Нечипорук Олександр (ЗДО № 40, група № 6).

Учні 1-5 класів закладів загальної середньої освіти:

І місце: Мев Софія (СпШ «Центр надії», 3-Б клас), Вальчук Захар (СпШ «Центр надії», 2-А клас), Одарчук Віталіна (СпШ «Центр надії», 3-А клас), Шнайдрук Анна (ЗОШ № 18, 5-Р клас), Желтова Софія (ЗОШ № 6, 5-А клас), Новак Анна (ЗОШ № 25, 5-А клас), Мельник Катерина (МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Полюхович Ірина (ЗОШ № 8, 3-А клас), Філіпчук Олександра (ЗОШ № 5, 3-А клас), Барабаш Вікторія (ЗОШ № 5, 5-А клас), Павлючик Ангеліна (ЗОШ № 5, 4-Б клас), Метлицька Поліна (ЗОШ № 5, 5-А клас), Пугач Дарина (ЗОШ № 5, 5-Д клас).

ІІ місце: Пахольчук Даниїл (ЗОШ № 5, 4-А клас), Боліщук Ангеліна (ЗОШ № 5, 4-Б клас), Петрук Богдана (ЗОШ № 5, 5-А клас), Купчак Назар (ЗОШ № 5, 5-Б клас), Харчук Аліна (ЗОШ № 22, 3-Д клас), Борисюк Анна (ЗОШ № 13, 5-А клас), Мельник Анастасія (РНРЦ «Особлива дитина», 5-Б клас), Шестакова Влада (МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Шолодько Діана (МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»), Карнафель Софія (СпШ «Центр надії», 4-Б клас), Корж Евеліна (СпШ «Центр надії», 3-Б клас), Костенко Софія (СпШ «Центр надії», 2-А клас), Радчук Олеся (ЗОШ № 5, 4-Б клас), Янушенко Крістіна (ЗОШ № 5, 5-Б клас), Чернюк Валерія (ЗОШ № 5, 3-А клас), Кузьміна Каміла (ЗОШ № 16, 5 клас), Дашкіль Радислава (ЗОШ № 16, 5 клас), Яценко Катерина (5-В клас).

ІІІ місце: Приндюк Олександра (ЗОШ № 13, 5-А клас), Степанюк Ілля (ЗОШ № 18, 3-Р клас), Буркалець Марія-Поліна (ЗОШ № 15, 5-Д клас), Боліщук Вероніка (ЗОШ № 5, 2-Б клас), Веремейчик Анна, Карпович Софія (ЗОШ № 5, 4-А клас), Скоблюк Варвара (ЗОШ № 5, 4-В клас), Гринюк Соломія (ЗОШ № 5, 4-Б клас), Ткачук Олександра (ЗОШ № 13, 5-Д клас), Скібінська Сабріна (ЗОШ № 13, 5-А клас), Соколова Марія (ЗОШ 3 13, 5-в клас), Кравченко Анна (ЗОШ № 22, 5-Б клас), Маліновський Олександр (РГГ, 5-Б клас), Виходцева Дарина (ЗОШ № 24, 5-В клас), Сеущін Давид (ЗОШ № 8, 3-В клас), Кравчук Анастасія (ЗОШ № 8, 3-В клас, Шостак Дарина (ЗОШ № 5, 5-А клас), Арсеній Анастасія (3-В клас), Строкова Вероніка, Лукіна Анастасія (РГГ, 5-Бклас).

Учні 6-11 класів закладів загальної середньої освіти:

І місце: Мельник Анастасія (РНРЦ «Особлива дитина», 6-Б клас), Котяй Марія (НВК «Колегіум», 6-В клас), Якимчук Уляна (ЗОШ № 8, 7-В клас), Войт Вікторія (РЕПЛ, 10-ТН), Онищук Анна (ЗОШ № 22, 11-А клас), Кожушко Дарина (ЗОШ № 9, 9-А клас), Піпченко М. (РГГ, 6-А клас).

ІІ місце: Шустерук Софія (ЗОШ № 5, 6-Б клас), Маліщук Анна (ЗОШ № 25, 7-Б клас), Ліпіщук Анастасія (ЗОШ № 5, 8-Б клас), Колода Людмила (НВК № 17, 9-А клас), Остапович Роман (ЗОШ № 25, 11-А клас), Галевський А. (РГГ, 6-А клас), Лотоцька Анастасія (ЗОШ № 13, 7-Г клас), Назаришина Софія (ЗОШ № 13, 9-Б клас), Вільгуріна Анна (ЗОШ № 13, 6-Б клас), Михалюк Софія (ЗОШ № 13, 6-Б клас), Єфремова Анастасія (РГГ, 7-В клас), Ярмольчук Ольга (ЗОШ № 22, 7-В клас), Сасько Валерія (ЗОШ № 22, 7-Б клас), Антонюк Анна (НВК № 12, 9-Г клас), Воробей Христина (НВК «Колегіум», 11-А клас),  Зайцева Юлія (РГГ, 9-Б клас), Коробчук Олександра (РЕПЛ, 8-Б клас), Жеребчук Марія (ЗОШ № 22, 11-А клас), Герасимчук Катерина (РГГ, 7-Б клас)

ІІІ місце: Наконечна Ангеліна (ЗОШ № 25, 7-Б клас), Дещинська Ірина (РГГ, 6-В клас), Кутуза Сергій (9-Б клас), Шубец Анастасія (НВК «Колегіум», 6-А клас), Климчук Анастасія (ЗОШ № 8, 7-В клас), Вольська Ольга (ЗОШ № 8, 9-А клас), Банацький Антон (ЗОШ № 8, 7-В клас), Бойко Каміла (ЗОШ № 5, 6-Б клас), Коваль Марина (ЗОШ № 10, 8-А клас), Костюк Артем (ЗОШ № 8, 9-А клас), Самойленко А. (РГГ, 7-Б клас), Горбатюк Діана (ЗОШ № 13, 7-А клас), Цецик Михайло (ЗОШ № 25, 7-А клас), Ліскова Софія (РГГ, 7-Б клас), Тарасюк Вероніка (РГГ, 6-А клас).


І.Куроченко, керівник Екологічного центру

Рівненського ПДМ

В. Рискова,  керівник Ресурсного центру з екологічної освіти

Рівненського ПДМ