gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні9
mod_vvisit_counterВчора1395
mod_vvisit_counterЗа тиждень7298
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9868
mod_vvisit_counterЗа місяць7298
mod_vvisit_counterПопередній місяць44289
mod_vvisit_counterЗагальна3780097

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 3.237.71.247
,
Сьогодні: 2021-03-06 00:20

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Звіт «Новорічна композиція», «Український сувенір»

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнів 10 грудня 2020 року Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді проводився міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Виставка була направлена на пропаганду серед дітей та дорослих бережливого ставлення до природи, на розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, на формування практичних умінь та навичок учнів із виготовленню новорічно-різдвяних композицій.

В міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» взяли участь 22 заклади освіти міста (ЗОШ № 3, 6, 8, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, СпШ № 15, СпШ «Центр надії», НВК № 17, НВК № 19, НВК «Колегіум», РГГ, РЕПЛ), МЦТУМ, РНРЦ «Особлива дитина» та ПДМ. Найактивнішими були: ЗОШ № 8, 13, 20, СпШ № 15, РНРЦ «Особлива дитина», МЦТУМ та ПДМ. Загалом на конкурс представлено 154 роботи. На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики (ялинки, сніговики, символ 2021 року – бичок, новорічні прикраси та іграшки, годинники тощо), символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства. Презентовані на виставку роботи були виконані учнями у довільній формі за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина, новорічний подарунок.

Роботи учасників новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», що зайняли  І місця були направлені на обласний етап.

Переможці  міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

І місце: Дубогрій Ольга (ЗОШ №13, 7-А клас), Марчук Олександра (ЗОШ №13, 7-Д клас), Корева Артем, Андрійчук Іванна, Рафаловська Аліна, Рафаловська Вікторія, Кобиш Поліна, Андрійчук Віталій (Школа образотворчого мистецтва Палацу дітей та молоді, майстерня «Мереживоплетіння»), колективна робота учнів Школи образотворчого мистецтва Палацу дітей та молоді (4-Б та 4-Г класи, факультатив «Соломоплетіння»), колективна робота учнів 11 класу (ЗОШ № 10, гурток «Виготовлення сувенірів»), Савченко Данило (РНРЦ «Особлива дитина», 4-Б клас), Гаврилюк Анастасія (СпШ № 15, 9-В клас), Вознюк Вікторія (ЗОШ № 11, 1-В клас), колективна робота учнів 11-Б класу ЗОШ № 18, Дюс Валентина (МЦТУМ), Петльована Софія (ЗОШ № 22, 5-Г клас), Полюхович Вікторія (ЗОШ № 27, 2-В клас).

ІІ місце: Прищепа Аглая (ЗОШ №13, 5-Б клас), Марк Валерія (ЗОШ №13, 5-Д), Ковальчук Олександра, Омельчук Анастасія,  Матіяш Олександра (ЗОШ №13, 6-Д клас, 6-Б клас, 5-Д клас), Дяченко Софія (ЗОШ № 8, 1-Б клас), Попчук Богдан (ЗОШ № 8, 3-В клас), Тихончук Ольга (СпШ «Центр надії», 6 клас), Кирисюк Варвара (СпШ «Центр надії», 6 клас), Конашко Максим (НВК «Колегіум», 4-В клас), Гордійчук Анастасія (ЗОШ № 23, 11-Г), Павлюк Анастасія (ЗОШ № 23, 8-А клас), Чіркова Маргарита, Ковальчук Данило, Морозовська Мілана, Коськовецька Ярослава, Клімчук Дарина, Кожушко Єва, Гоч Наталія (ЗОШ № 28,  колективна робота учнів 3-х класів), Плахотнюк Дарія (ЗОШ № 27, 5-Г клас), Киричук Анастасія (ЗОШ № 27, 2-А клас), Гордієвич Мирослава (ЗОШ № 27, 5-Г клас), Ващишин Мирослав (ЗОШ № 24, 2-А клас), Кондратюк Іван (ЗОШ № 24, 2-В клас), Сторожук Наталія (ЗОШ № 16, 8 клас), Солов’юк Давид (ЗОШ № 20, 4-А клас), Полюхович Марія, Полюхович Софія (ЗОШ № 6, учениці 9 та 6-А класу), Донік Тимур (ЗОШ № 20, 2 клас), Павлюк Анастасія (ЗОШ № 20, 2 клас), Бабич Антон (РНРЦ «Особлива дитина», 7-Б клас), Гоменюк Марія, Заборовець Вікторія, Заріцька Софія (СпШ № 15, 10-А клас), Павлущик Ярослав (СпШ № 15, 6-Б клас), Цимбалюк Владислав (СпШ № 15, 3-Б клас), Калюш Оксана (МЦТУМ), Ткачук Олександра (МЦТУМ), Овсійчук Андрій (ЗОШ № 22, 6-Г клас).

ІІІ місце: Федчук Стефанія, Билан Анастасія (ЗОШ №13, 7-Д клас), Ткачук Олександра (ЗОШ № 13, 5-Д клас), Марк Валерія (ЗОШ №13, 5-Д клас), Погребна Ольга (ЗОШ № 8, 1-Б клас), Добровольська Злата (ЗОШ № 8, 2-А клас), Пришко Станіслава (ЗОШ № 8, 3-А клас), Андрійчук Марія (ЗОШ № 8, 3-Б клас), Пилипюк Кіра (ЗОШ № 25, 9-Г клас), Шиманська Єва (ЗОШ № 25, 1-Б клас), Гуменюк Денис (РГГ, 11-А клас), Лиманюк віталій (СпШ «Центр надії», 6 клас), Свистонюк Юлія (ЗОШ № 3, 10-А клас), Мельничук Вікторія (ЗОШ № 3, 5-Б клас), Турко Нестор (НВК «Колегіум», 4-Б клас), Веремеєнко Маргарита (НВК «Колегіум», 4-А клас), Сидорчук Вікторія (НВК «Колегіум», 4-А клас), Савченко Дарія (ЗОШ № 23, 8-В клас), Рухер Софія, Гірічук Каріна (ЗОШ № 23, 10-А клас), Клімчук Анна (ЗОШ № 28, 3-А клас),  Волошин Максим (ЗОШ № 24, 1-Б клас), Пастух Тимофій (ЗОШ № 24, 3-А клас), Швед Богдана (ЗОШ № 16, 8 клас), Кодуа Софіко (ЗОш № 16, 4 клас), Карплюк Наталія (ЗОШ № 20, 3-Б клас), Міщук Олена (НВК№ 17, 6-Б клас), Костюк Максим (ЗОШ № 20, 1 клас), Багнак Яна, Багнак Антон (ЗОШ № 20, учні 4 та 2 класу), Гуменюк Денис (РНРЦ «Особлива дитина», 1 клас), Ващук Денис (РНРЦ «Особлива дитина», 3-А клас), Сістук Михайло (РНРЦ «Особлива дитина», 3-Б клас), Вівдюк Владислав (РНРЦ «Особлива дитина», 5-Б клас), Усенко Марина (РНРЦ «Особлива дитина», 6-А клас), Литвиненко Євгенія (РНРЦ «Особлива дитина», 8-А клас), Зілінський Дмитро (РНРЦ «Особлива дитина», 9-Б клас), Теклюк Софія (НВК № 19, 7-Г клас), Парфенюк Софія (НВК № 19, 5-А клас), Якубовський Євгеній (ЗОш № 22, 1-В клас),  Грухін Сергій (СпШ № 15, 7-А клас), Гаврилюк Анастасія (СпШ № 15, 9-В клас), Христюк Євангеліна (СпШ № 15, 5-в клас), Стрельцова Марія (ЗОШ № 18, 9-А клас), колективна робота учнів 3-Д класу ЗОШ № 18, Драновський Владислав (ЗОШ № 18, 8-А клас), колективна робота учнів 10-Б класу ЗОШ № 18, Бондарчук Олександра (МЦТУМ), Юсенко Дарія (МЦТУМ), Трепачук Мілана, Гриб Маргарита, Чича Вікторія (МЦТУМ).

Також Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді проводився вже теж традиційний міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». В ній взяли участь 15 закладів освіти міста (ЗОШ № 8, 9, 10, 11, 13, 20, 22, 23, 24, 25, 27, СпШ № 15, НВК № 17, РЕПЛ, РГГ), МЦТУМ та ПДМ. На конкурс представлено 48 робіт.  Найактивнішими учасниками були учні ЗОШ № 13, 27 та МЦТУМ.

На виставку були представлені вази, картини, ляльки-мотанки, іграшки, сувеніри тощо. Вироби було виготовлено у різних техніках з глини, дерева, тканини, ниток,  паперу, тіста.

Роботи учасників виставки-конкурсу «Український сувенір», що зайняли І місця були направлені на обласний етап.

Переможці  міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:

І місце: Мендак Поліна (ЗОШ № 9, 6-В клас), Сень Олександра (ЗОШ № 20, 6-Б клас), Кучерук Софія (ЗОШ № 27, 7-А клас), Андрейко Катерина, Мирук Андрій, Манелюк Олександр, Пасічник Павло (Школа образотворчого мистецтва Палацу дітей та молоді, 8-Б клас), Войтенко Анастасія (ЗОШ № 27, 10-А клас), Вакулюк Станіслав (ЗОШ № 25, 8-В клас), Гаврилюк Анастасія (СпШ № 15, 9-В клас), Дорощук Валерія (МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Парета Вікторія, Литвинюк Валерія, Ляхович Аліна, Студенна Вікторія (МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Грицюк Антон (РЕПЛ, 9-Б клас),

ІІ місце: Мичка Софія (ЗОШ № 13, 7-Г клас), Клочко Владислав (СпШ № 15, 9-Б клас), Мервінський Ілля (СпШ № 15, 8-Б клас), Остапчук Сергій (ЗОШ № 23, 6-А клас), Позняковська Єлизавета (ЗОШ № 22, 11-А клас), Лазарєва Валерія (ЗОШ № 24, 4-В клас),

ІІІ місце: Бахмєтєва Поліна (ЗОШ № 13, 9-В клас), Сухляєва Катерина (ЗОШ № 13, 9-В), Бережняк Ярослава (ЗОШ № 27, 2-Б клас),  Баюра Валерія (ЗОШ № 25, 4-Б клас), Леоновець Анастасія (ЗОШ № 25, 7-А клас), Паляднік Юлія (ЗОШ № 25, 7-А клас), Повежук Яна (МЦТУМ, гурток «Основи дизайну»), Калюш Оксана (МЦТУМ, гурток «Об’ємна тканепластика»), Пришко Станіслава (ЗОШ № 8, 3-А клас), Медведюк Ірина (ЗОШ № 23, 6-Б клас), Вашкевич Євгеній (ЗОШ № 11, 2-Г клас), Ушинський олександр (ЗОШ № 22, 1-Д клас), Нечипорук Дарина (ЗОШ № 22, 3-А клас), Мащук Еміль (НВК № 17, 2 клас), Щербакова О. (ЗОШ № 10, 11 клас), Білотіна Дарина (РГГ, 4-Б клас), Дорохова Владислава (РГГ, 8-А клас).

І.Куроченко, керівник Екологічного центру

Рівненського ПДМ

В. Рискова,  керівник Ресурсного центру з екологічної освіти

Рівненського ПДМ