gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні386
mod_vvisit_counterВчора1439
mod_vvisit_counterЗа тиждень386
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10328
mod_vvisit_counterЗа місяць20945
mod_vvisit_counterПопередній місяць42035
mod_vvisit_counterЗагальна3711636

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 3.232.96.22
,
Сьогодні: 2021-01-18 08:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Методичне об’єднання вчителів-логопедів ЗЗСО

"Заговори, щоб я тебе побачив" (Сократ)

02.12.2020 відбулось методичне об’єднання вчителів-логопедів ЗЗСО з теми  «Діти з порушеннями слуху в загальноосвітньому просторі».

Тема обумовлена багаточисельними запитами батьків дітей з порушеннями слуху щодо організації інклюзивного навчання. Цього року до інклюзивного навчання долучено 12 дітей шкільного віку з порушеннями слуху, троє дітей дошкільного віку з аналогічними порушеннями  приступлять до здобуття освіти у наступному навчальному році. Виникла потреба визначити основні методи та прийоми роботи з такими дітьми.  У ході заходу вчителі-логопеди ЗЗСО №№24, 25, НВК №14, РГ «Гармонія» (Криловець Н. В, Лубенець О. П, Разкевич С. М, Кльоз Н. В) поділились досвідом роботи з учнями, які мають порушення слуху різного ступеня, окрім того, висвітлили практичні аспекти корекційно-розвиткової роботи – показали фрагменти корекційно-розвиткових занять, що є дуже ефективним у форматі обміну досвідом  та набуття практичних вмінь та навичок. Захід було проведено в дистанційному форматі із залученням платформи Google Meet.

Руслана Майструк, директор інклюзивно-ресурсного центру м.Рівне