gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні542
mod_vvisit_counterВчора1439
mod_vvisit_counterЗа тиждень542
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10328
mod_vvisit_counterЗа місяць21101
mod_vvisit_counterПопередній місяць42035
mod_vvisit_counterЗагальна3711792

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 3.232.96.22
,
Сьогодні: 2021-01-18 10:06

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


«Ми пам’ятаємо своїх героїв»

«Поки буде залишатися бодай одна краплина моєї крові, я буду битися з ворогами свого народу. Я не можу битися з ними зброєю, але я б’юся різцем і долотом. Я, каліка, б’юся у той час, коли багато сильних і здорових людей у світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива»… Ці слова написані художником-графіком, членом Організації українських націоналістів, Української головної визвольної ради, Української повстанської армії Нілом Хасевичем.

Сьогодні, 25 листопада, учні Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» разом з міським товариством «Просвіта», заступницею начальника управління освіти Рівного Катериною Сичик та головним спеціалістом управління освіти Рівненського міськвиконкому Людмилою Грекул  відзначили 115 річницю від дня народження нашого земляка і щирого патріота Ніла Хасевича.

Просто неба біля погруддя художника-повстанця відбувся захід «Ми пам’ятаємо своїх героїв». Після чого учні поклали квіти до його погруддя.

Слава Україні!

Героям слава!

Тетяна Нікітюк, голова учнівського парламенту НВК №2