gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні48
mod_vvisit_counterВчора1687
mod_vvisit_counterЗа тиждень5143
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11273
mod_vvisit_counterЗа місяць40439
mod_vvisit_counterПопередній місяць49198
mod_vvisit_counterЗагальна3639654

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 3.216.79.60
,
Сьогодні: 2020-11-26 00:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Переможці загальноміського онлайн-конкурсу "Молодь захищає рідну мову"

З Днем української писемності та мови всіх, хто шанує і цінує, вивчає і береже, пишається і захоплюється, говорить нею і любить!

Загальноміський онлайн-конкурс «Молодь захищає рідну мову» показав, що наші діти – справжні захисники української мови! Їхні відеопоезії, авторські вірші, малюнки, постери - це креативність і щирість, активність і  переконливість, любов і  повага до найціннішого, що є в кожного народу, - до мови!

Вітаємо переможців!

Номінація «Електронні постери»

Молодша вікова категорія:

І місце – Коротун Софія, учениця 4-А класу  РАЛ «Престиж» ім. Л. Котовської;

ІІ місце – Поляновська Віолетта, учениця 4-А класу  Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Жук Володимир, учень 5-А класу  Рівненської ЗОШ І-ІІ ст. № 16 Рівненської міської ради.

Середня вікова категорія:

І місце – Музичук Максим, учень Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Рівненської міської ради;

ІІ місце – Паращенко Ілля, учень 5 класу  Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради;

Грушко Захар, учень 7 класу, Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Кісільчук Христина, учениця 6 класу  Рівненської ЗОШ І-ІІ ст. № 16 Рівненської міської ради;

Андрошулік Костянтин, учень 6 класу Рівненського НВК-Ліцей № 19 Рівненської міської ради;

Парфенюк Андрій, учень 6 класу Рівненської української гімназії.

Старша вікова категорія:

І місце – Корнійчук Інна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради;

ІІ місце – Харковець Софія, учениця 10-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 Рівненської міської ради;

Ковальчук Карина, учениця 11класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Боліщук Діана, учениця 11класу Рівненського економіко-правового ліцею Рівненської міської ради;

Чіркова Христина, учениця 10-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 Рівненської міської ради.

Номінація «Електронні постери. Малюнок»

І місце – Процюк Анастасія, учениця 9-Б класу Рівненського НВК «Колегіум» Рівненської міської ради;

ІІ місце – Гук Марта Андріївна, учениця 10-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Курова Єлизавета, учениця 11-Б класу Рівненського НВК «Колегіум» Рівненської міської ради.

Номінація «Власна поезія»

Молодша вікова категорія:

І місце – Трофімчук Аліна, учениця 3-А класу Рівненської СпШ №15 Рівненської міської ради;

ІІ місце - Остаповець Дарина, учениця 2-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІ ст. № 16 Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Зіньо Ніколас, учень 3-Б класу Рівненської СпШ «Центр надії» Рівненської міської ради;

Парфенюк Марія, учениця 4-В класу Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради;

Сахнюк Марія, учениця 4-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Рівненської міської ради.

Середня вікова категорія:

І місце – Зіневич Юлія, учениця 5-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Рівненської міської ради;

Невірковець Кароліна, учениця 5-Г класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 Рівненської міської ради;

ІІ місце – Андрійчук Юлія, учениця 5-А класу Рівненського НВК № 12 Рівненської міської ради;

Кісільчук Христина, учениця 6 класу Рівненської ЗОШ І-ІІ ст. № 16 Рівненської міської ради;

Рудюк Анастасія, учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Рівненської міської ради;

Шекель  Валерія, учениця 8-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 Рівненської міської ради;

Мельничук Аліна, учениця 7-А класу Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Пахольчук Дарина, учениця Рівненської СпШ «Центр надії» Рівненської міської ради.

Старша вікова категорія:

І місце – Бусь Олександра, учениця 11-А класу Рівненського НВК «Колегіум» Рівненської міської ради;

Макарчук Євгенія, учениця 10-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №18 Рівненської міської ради;

ІІ місце – Гудовсек Софія, учениця 11-Б класу Рівненської СпШ № 15 Рівненської міської ради;

Данилюк Андрій, учень 11 класу Рівненського ПМЛ «Елітар» Рівненської міської ради.

ІІІ місце – Кирильчук Дарія,  учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Рівненської міської ради;

Миронюк Вікторія, учениця 10 класу Рівненської української гімназії.


Номінація «Літературна відеопоезія»

Молодша вікова категорія:

І місце – Стасюк Катерина, учениця 1-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Рівненської міської ради;

Лащик Валентина, учениця З-Б класу Рівненської СпШ «Центр надії» Рівненської міської ради;

ІІ місце - Соломко Катерина, учениця 3-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Рівненської міської ради;

Євчук Ольга, учениця 4-Г класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Рівненської міської ради;


ІІІ місце –
Русін Матвій, учень 1-Г класу Рівненської СпШ № 15 Рівненської міської ради;

Башинець Соломія, учениця 3 класу Рівненського НВК № 26 Рівненської міської ради;

Скобух Меланія, учениця 2-Б класу Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради;

Лагнюк Поліна, учениця 3-А класу РАЛ «Престиж» ім. Л. Котовської.

Середня вікова категорія:

І місце – Кардаш Вікторія, учениця 6-А класу Рівненської СпШ № 15 Рівненської міської ради;

Коркош Надія, учениця 6-А класу Рівненського НВК № 12 Рівненської міської ради;

ІІ місце –  Полюхович Анастасія, учениця 5-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  Рівненської міської ради;

Костюк Христина, учениця 6-Б класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8  Рівненської міської ради;

Дундюк Тетяна, учениця 5 класу Рівненської української гімназії Рівненської міської ради;

Андрієнко Кирило, учень 6 класу Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради.

ІІІ місце – Ярославська  Ангеліна, учениця 8 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10  Рівненської міської ради;

Баланчик Ілля, учень 7-Г класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13  Рівненської міської ради;

Щирба Максим, учень 6 класу Рівненської ЗОШ І-ІІ ст. № 16 Рівненської міської ради;

Кушнірук Владислава, Савчук Катерина,  учениці 6-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20  Рівненської міської ради;

Севрук Анастасія, Пилипчук Анна, учениці Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23  Рівненської міської ради.

Старша вікова категорія:

І місце – Юрчик Марія, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10  Рівненської міської ради;

Наконечний Ілля,  учень 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради;

ІІ місце – колектив Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради (Сабанюк Віктор, Глинський Дмитро, Лісницький Михайло);

Калініна Анастасія, учениця 9 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5  Рівненської міської ради;

Харченко Олена, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  Рівненської міської ради;

ІІІ місце – Верейко Софія,  учениця 11-А класу  Рівненського НВК № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради;

Кондратюк Роман, учень 9-Б класу Рівненської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  Рівненської міської ради;

Одемчук Тетяна, учениця 9-Б класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8  Рівненської міської ради;

Середа Тетяна, учениця 9-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9  Рівненської міської ради;

Ніколайчук Юлія, учениця 11-Б класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 18   Рівненської міської ради;

Полюхович Роман, учень 9 класу Рівненської СпШ «Центр надії» Рівненської міської ради.

Дякуємо батькам та педагогам, які готували переможців, членам журі!

 

Дякуємо всім учасникам конкурсу!

Оргкомітет