gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1686
mod_vvisit_counterВчора1760
mod_vvisit_counterЗа тиждень5094
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11273
mod_vvisit_counterЗа місяць40390
mod_vvisit_counterПопередній місяць49198
mod_vvisit_counterЗагальна3639605

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 3.216.79.60
,
Сьогодні: 2020-11-25 23:58

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Заходи в рамках святкування Міжнародного дня захисту тварин

У жовтні 2020 року Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді були проведені традиційні заходи до Міжнародного дня захисту тварин.

В рамках святкування Міжнародного дня захисту тварин проводився конкурс екологічного малюнку «Намалюю світ тварин» та акція «Потурбуйсь – і будуть жити!». Метою заходів було привертання уваги учнів закладів освіти до необхідності збереження тварин, розвитку творчих здібностей, формування екологічної свідомості, дбайливого ставлення до тварин, пробудження інтересу до захисту, піклування та охорони тварин, сприяння розвитку гуманістичних якостей у дітей.

Акція «Потурбуйсь – і будуть жити!» була направлена на практичну допомогу притулкам для безхатніх тварин через збір продуктів харчування (круп та сухого корму). До збору долучились: ЗОШ № 5 (45 кг), ЗОШ № 6 (40 кг), ЗОШ №8 (110 кг), ЗОШ № 13 (110кг), ЗОШ № 16 (35 кг), НВК № 17 (10 кг), ЗОШ №20 (30 кг), ЗОШ № 23 (50 кг), ЗОШ № 25 (120 кг), ЗОШ №27 (180 кг), ЗОШ № 28 (5 кг), РНРЦ «Особлива дитина» (46кг). Загалом було зібрано близько 800 кг різних круп та сухого корму.

У конкурсі екологічного малюнку «Намалюю світ тварин» взяли участь учні 25 закладів освіти нашого міста. На конкурс було представлено 299 робіт. Найактивнішими виявились учні Рівненської гуманітарної гімназії (101 малюнок), ЗОШ № 8, 13, 22, 24, 25, 5. У своїх роботах учні представили окремі види тварин, а також різноманіття тварин певних екологічних систем. Роботи були виконані у різноманітних техніках: гуаш, олівець, акварель та мішана.

Зведена таблиця участі ЗЗСО міста в конкурсі «Намалюю світ тварин»:

ЗНЗ

К-сть робіт

ЗНЗ

К-сть робіт

ЗНЗ

К-сть робіт

ЗОШ № 1

-

ЗОШ № 10

8

НВК № 19

3

НВК № 2

-

ЗОШ № 11

5

ЗОШ № 20

9

ЗОШ № 3

-

НВК № 12

-

ЗОШ № 22

26

ЗОШ № 4

8

ЗОШ № 13

20

ЗОШ № 23

8

ЗОШ № 5

10

НВК № 14

-

ЗОШ № 24

13

ЗОШ № 6

6

СпШ № 15

-

ЗОШ № 25

11

ЗОШ № 8

26

ЗОШ № 16

4

НВК № 26

5

ЗОШ № 9

2

НВК № 17

-

ЗОШ № 27

6

РГГ

101

ЗОШ № 18

-

ЗОШ № 28

8

РАЛ «Престиж»

2

СпШ «Центр надії»

4

ПМЛ «Елітар»

-

РУГ

-

РНРЦ «Особлива дитина»

4

РЕПЛ

4

РГ «Гармонія»

-

НВК «Колегіум»

3

ПДМ

3

Переможці конкурсу:

У номінації «Роботи учнів 1-5 класів»:

І місце: Ретьман Вероніка (ЗОШ № 23, 5-Д клас), Присяжнюк Діана (НВК «Колегіум», 4-А клас), Саковець Анна (ЗОШ № 8, 3-Г клас), Додь Тетяна (ЗОШ № 10, 3-А клас), Середа Надія (РГГ, 2-Г клас), Калюжна Ірина (РГГ, 3-В клас), Марчук Ельвіра (РГГ, 2-Б клас), Баланчик Марія (ЗОШ № 13, 5-Г клас), Мниш Олег (ЗОШ № 20, 5-Б клас), Савчишина Катерина (РГГ, 3-Г клас).

ІІ місце: Герасимчук Сергій (ЗОШ № 23, 5-В клас), Борисюк Анна (ЗОШ № 13, 5-А клас), Гаврилюк Анастасія (ЗОШ № 13, 5-А клас), Діденко Христина (ЗОШ № 8, 3-Г клас), Бондарчук Дарина (ЗОШ № 8, 5-Б клас), Новосад Аліна (ЗОШ № 27, 5-А клас), Різанович Антон (ЗОШ № 10, 3-А клас), Шевчук Юстинія (ЗОШ № 10, 3-А клас), Рабчук Кіра (ЗОШ № 16, 4 клас),  Жукова Олександра (НВК № 26, 3-В клас), Бегаль Поліна (РГГ, 3-А клас), Мельничук Анастасія (РГГ, 1-Б клас), Бернацька Уляна (РГГ, 3-В клас), Александрова Емма (РГГ, 2-Б клас), Соловей Уляна (РГГ, 1-Б клас), Дмитрійчук Аврора (РГГ, 3-Б клас), Бляшина Ірина (РГГ, 1-Б клас), Лємаєва Емілія (РГГ, 3-В клас), Мікулік Меланія (РГГ, 2-А клас), Бугайчук Віталіна (ЗОШ № 24, 4-Б клас), Буковецька Анна (РГГ, 3-В клас).

ІІІ місце: Паламарчук Вероніка (ЗОШ № 23, 5-Б клас), Новак Неля (ЗОШ № 13, 5-В клас), Алєксєєв Нікіта (ЗОШ № 13, 5-А клас), Вознюк Маргарита (ЗОШ № 13, 5-А клас), Савчук Софія (ЗОШ № 13, 5-Г клас), СкібінськаСабріна (ЗОШ № 13, 5-А клас), КодуаСофіко (ЗОШ № 16, 4 клас), Бондарчук Дарина (ЗОШ №8, 5-Б), Суворова Олена (ЗОШ № 8, 3-Г клас), Киричук Сабріна (ЗОШ № 8, 4-Б клас), Діденко Христина (ЗОШ № 8, 3-Г), Кректун Софія (НВК № 26, 3-В клас), Стойка Поліна (НВК № 26, 3-В клас), Краєвський Ілля (ЗОШ № 20, 5-Б клас), Камінська Вероніка (ЗОШ № 22, 4-В клас), Давидюк Мар’яна (ЗОШ № 11, 5-Г клас), Вишнева Аріна (ЗОШ № 10, 3-А клас), Коненкова Анна (ЗОШ №10, 3-Б клас), КлімчукДарина (ЗОШ № 28, 3-Є клас), Клібановська Юлія (ЗОШ № 28, 5-Д клас), Мартинюк Анна (ЗОШ №28, 2-Б клас), Василець Вероніка (ЗОШ № 24, 2-Г клас),Фінгерт Валентина (ЗОШ № 27, 3-Б клас), Тарасюк Марія (ЗОШ № 6, 2 клас), Веремчук Арсентій (ЗОШ № 6, 4 клас), Токарський Марк Винарчук Богдан (РГГ, 3-Б клас), Іванець Олеся (РГГ, 2-Г клас), Василенко Соломія (РГГ, 2-Г клас), Пророк Максим (РГГ, 3-В клас), Максимчук Матвій (РГГ, 3-В клас), Максимчук Остап (РГГ, 3-В клас), Мохрик Софія (РГГ, 3-В клас), Демчук Анна (РГГ, 3-Д клас), Коновальчук Дмитро (РГГ, 1-Б клас), Стасюк Дарина (РГГ, 1-Б клас), Тимошенко Олександра (РГГ, 2-А клас), Стасюк Олександра (РГГ, 2-А клас), Ятчук П. (РГГ, 2-В клас), Кішман Кіра (РГГ, 3-Б клас), Гамлюк Орест (РГГ, 3-Б клас), Лесковець Евеліна (РГГ, 3-Б клас), Зозуля Валерій (РГГ, 3-Б клас), Осіпчук Олексій (РГГ, 3-Б клас), Лазур Ксенія (РГГ, 2-Б клас), Зелінська Софія (РГГ, 2-Б клас), Нестеревич Владислав (РГГ, 3-Б клас), Соколовський Володимир (РГГ, 3-Б клас), Сусь Єва (РГГ, 2-Г клас), Бернацька Уляна (РГГ, 3-В клас), Жартун Кіра (ЗОш № 28, 2-А клас), КозачукАріанна (РГГ, 3-Б клас).


У номінації «Роботи учнів 6-11 класів»:

І місце: Степанович Каріна (ЗОШ № 25, 10-А клас), Смолій Олена (ЗОШ № 4, 7 клас), Мохотонко Юлія (ЗОШ № 4, 8 клас), Гук Марта (ЗОШ № 22, 10-А клас), Маркова Анастасія (НВК «Колегіум», 9-А клас), Котяй Марія (НВК «Колегіум», 6-В клас), Луцько Іванна (ЗОШ № 20, 8-Б клас), Дорощук Валерія (ЗОШ № 13, 7-А клас), Малімон Ольга (ЗОШ № 24, 7-Б клас), Ферик Володимир (РЕПЛ, 8-А клас).

ІІ місце: Галенза Владислав (ЗОШ № 8, 9-Б клас), Дячук Марія (ЗОШ № 5, 8-А клас), Ковальчук Дмитро (ЗОШ № 25, 6-В клас), Конончук Альбіна (ЗОШ № 5, 8-Б клас), Забужко Владислав (ЗОШ № 22, 6-Г клас), Миронюк Владислав, Наконечний Дмитро (РГГ, 9-А клас), Жук Софія (ЗОШ № 13, 8-Г клас), Михалюк Софія (ЗОШ № 13, 6-Б клас), Павлішак Аріадна (ЗОШ № 23, 6-Г клас), Герасименюк Олександра (ЗОШ № 23, 6-Г клас), Реньжина Маргарита (ЗОШ № 27, 7-В клас), Оптасюк Марія (ЗОШ № 28, 6-Є клас), Божок Юлія (ЗОШ № 8, 8-В клас), Чуйко Софія (ЗОШ № 22, 6-А клас), Красновська Христина (РГГ, 6-В клас), Красівська Марія (РГГ, 6-В клас), Садовець Арсен (ЗОШ № 22, 9-А клас), Хильчук Марія (ЗОШ № 4, 6-Б клас), Брикіна Рената (ЗОШ № 27, 10-Б клас), Бухалюк Маргарита (ЗОШ № 11, 6-Д клас), Крутій Іванка (ЗОШ № 10, 6-Б клас).

ІІІ місце: Патій Злата (ЗОШ № 16, 7 клас), Марчук Оксана (ЗОШ № 5, 7-А клас), Крилюк Христина (ЗОШ № 5, 9-А клас), Нестерук Анна (ПДМ, Екологічний центр), Романюк Анастасія (ЗОШ № 6, 6-А клас), Курилович Софія (ЗОШ № 8, 7-Б клас), Горбатюк Діана (ЗОШ № 13, 7-А клас), Грищук Надія (ЗОШ № 13, 6-Б клас), Ярмушко Назар (ЗОШ № 27, 6-Б клас), Клим Даниїл, Кольніченко Дарія (РЕПЛ, 9-Б клас), Гайдиш Роман (ЗОШ № 8, 9-Б клас), Катеринюк Вікторія (ЗОШ № 24, 7-Б клас), Бондарук Ангеліна (ЗОШ № 20, 6-А клас), Білик Софія (НВК № 19, 7-Г клас), Ващук Олена (РНРЦ «Особлива дитина», 8-Б клас), Петровська Олександра (РГГ, 9-А клас), Нагавичко Максим (РГГ, 6-В клас), Сафронюк Артем (ЗОШ № 25, 6-Г клас), Маліщук Анна (ЗОШ № 25, 7-Б клас), Красовська Вероніка (ЗОШ № 25, 6-Д клас), Остапович Роман (ЗОШ № 25, 11-А клас), Колодій Анастасія (ЗОШ № 22, 8-Б клас), Листопад Дарина (ЗОШ № 22, 6-А клас), Юсковець Софія (ЗОШ № 22, 6-А клас), Опейда Аліна (ЗОШ № 22, 7-Б клас).

І. Куроченко, керівник Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді