gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса

pedpresa.ua

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні124
mod_vvisit_counterВчора1518
mod_vvisit_counterЗа тиждень7598
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10638
mod_vvisit_counterЗа місяць49805
mod_vvisit_counterПопередній місяць66243
mod_vvisit_counterЗагальна3598018

Зараз (20 хвилин назад): 38
Ваш IP: 18.207.102.38
,
Сьогодні: 2020-10-31 02:35

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Незвичне засідання методичного об’єднання педагогів-організаторів

16 вересня 2020 року педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти міста Рівного зібралися на засідання методичного об’єднання «Домінанти виховної роботи в умовах реалізації Нової української школи в 2020-2021 навчальному році», що відбулося … просто неба. Локацією для проведення заходу став парк історичної реконструкції часів Давньої Русі – городище Оствиця, що знаходиться на лівому березі озера Басів Кут.

Учасники засідання обговорили особливості організації виховного процесу в умовах Нової української школи, акцентуючи  увагу на основних аспектах моделювання наскрізного виховного процесу, спрямованого на формування системи духовно-моральних цінностей школярів, їх особистісної життєвої позиції як громадян і патріотів своєї держави, та отримали методичні рекомендації.

Освітяни взяли для своєї подальшої роботи з дитячими колективами багато цікавих думок, корисних порад та практичних кейсів. Адже в життєвих умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до використання нових ідей, задумів, нових підходів, нових рішень.

Родзинкою засідання слугувала чудова можливість поплавати на човні, виготовленому за технологією наших давніх предків. Легкий вітер напинав вітрило і допомагав в уяві малювати картини минулого, даруючи неповторні відчуття подорожі в часі…

… Лодь «Лада», розтинаючи хвилі, поспішала повернути своїх гостей на берег. Укотре переконуємося, що наше місто має чимало цікавих місць для проведення змістовного дозвілля та виховання у підростаючого покоління поваги до історичних та культурних надбань рідного краю. Користуймося цим, адже відвідування подібних локацій мотивує краще, аніж години прочитаних лекцій!

Ольга Тимчук, педагог-організатор

Рівненського академічного ліцею «Престиж»

ім. Лілії Котовської

Ще фото за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1hLx1I1vpAb-QxuAOQtXmc3m_70j2ahmY?usp=gmail&ts=5f635828