gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1430
mod_vvisit_counterВчора2160
mod_vvisit_counterЗа тиждень12174
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14787
mod_vvisit_counterЗа місяць40771
mod_vvisit_counterПопередній місяць60687
mod_vvisit_counterЗагальна3525439

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 3.237.71.23
,
Сьогодні: 2020-09-19 22:14

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Пам’ятаємо героїв…

Сьогодні, 15 вересня 2020 року, у Рівненській ЗОШ №6 відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки учаснику ООС Васюку Олександру.

Вшанувати пам’ять колишнього випускника, бійця ООС прийшли побратими, однокласники, родичі Олександра, учні і вчителі школи та небайдужі жителі мікрорайону. Всі згадували Олександра Павловича як добру і справедливу людину, справжнього патріота, який незважаючи на непризовний вік, пішов боронити нашу Батьківщину від ворога.

Лінійка-реквієм розпочалася із виконання Державного Гімну України. Відкрили пам’ятну дошку вдова Вікторія Васюк, син Володимир і брат Іван Васюк. Настоятель Святовоскресенського собору, протоієрей Тарас Климович, здійснив освячення знаку. До всіх присутніх звернувся начальник відділу ЦВС оперативного командування «Захід», Рисюк Андрій Миколайович. Він пригадав слова, які неодноразово говорив Олександр Васюк: «Любов до Батьківщини або є, або її немає».

Як символ поваги до подвигу героя учасники заходу положили квіти. Особлива подяка висловлюється військовим та однокласникам Сашка, які стали ініціаторами встановлення цього пам’ятного знаку.

Тяжкі часи і випробування, які випали на долю нашої держави посилають нам достойних людей, які є гідним прикладом для майбутніх поколінь. Тому пам’ятаймо, що героями не народжуються, а стають через поклик серця, свої переконання і дії. Вічна пам’ять і слава тим, хто не пошкодував свого життя за наш народ, нашу Україну!

Чубко М.І., педагог-організатор  ЗОШ №6