gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні544
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7256
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16325
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388361

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 13:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У пошуках істини…

12.03.2020р. у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені О.О. Борисенка Рівненської міської ради відбулось засідання міського методичного об'єднання вчителів образотворчого мистецтва на тему «Розвиток творчих здібностей засобами декоративно-прикладного мистецтва».

Гостинно відкрили захід методист КУ «Рівненський методичний кабінет» Гуменюк Л.М. та директор закладу освіти Середа С.В.

В ході засідання методичного об'єднання вчителі переглянули експозицію картин видатних художників «У пошуках істини» у супроводі екскурсовода, вчителя християнської етики Клеванської спеціалізованої школи №1, члена ГО «Надія – людям», -  Ковальчук Р.А., а також ознайомились з методичними добірками статей з мистецтва в журналах «Слово вчителю».

Учитель образотворчого мистецтва ЗОШ №24 Степанюк Л.В. презентувала досвід своєї роботи з використання нетрадиційних технік і матеріалів на уроках образотворчого мистецтва в НУШ.

Доброю традицією вчителів мистецького циклу є участь у майстер-класах. У рамках засідання методичного об'єднання вчителі стали активними учасниками двох майстер-класів: «Веселковий айрис-холдинг», який провела вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №5 Зубарук О.М. та «Магічна символіка писанки», організований учителем образотворчого мистецтва ЗОШ №13 Здажинською О.Б. Справжнім музичним дарунком для всіх учасників став виступ вокального ансамблю «Весняночка».

Такі активні форми роботи не тільки знайомлять із сучасними техніками, а й дають змогу набути нових мистецьких навичок, які стануть в нагоді при роботі з учнями. Створювати красу власноруч - джерело позитивних емоцій та творчої наснаги.

Щиро вдячні всім, хто долучився до організації заходу, за інформативність та дієвість, гостинність та креативність!

Лариса Гуменюк, методист КУ «РММК»