gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні570
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7282
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16351
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388387

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 14:15

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Веселковий педагогічний міст у початковій школі

Незвичайний педагогічний міст відбувся 12 березня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 (директор Харів Б.Я., заступник директора Бачинська І.М.) для вчителів 4-х класів, які готуються працювати в Новій українській школі. Учителі 1-х і 4-х класів ЗОШ № 27 підготували цікавий формат, який продемонстрував для учасників методичного заходу як учителю 4 класу працювати в 1 класі. Учителі подорожували «веселковим» педагогічним мостом і передавали естафету знань із 4-го класу в 1-й з розвитку критичного мислення.

Чому саме з критичного мислення? Сьогодні критичне мислення один із модних трендів в освіті. Його розвиток є одним з наскрізних завдань освітнього процессу Нової української школи. Розвиток критичного мислення є важливим як для дітей, так і для дорослих. Особливо в період розвитку інформаційних технологій цінується вміння професійного пошуку необхідної інформації, здатність її проаналізувати, оцінити та застосувати.

Що ж таке критичне мислення? Критичне мислення – це мислення про мислення. Це, перш за все, про прийняття рішень. А за один день ми приймаємо їх десятки і, навіть, сотні. Найкращий спосіб навчити критичному мисленню  - це привчити ставити багато питань і самостійно шукати на них відповіді. Запитання стимулюють критичне мислення. Критичне мислення - це складне й багаторівневе явище, це необхідна навичка і життєво важливий ресурс сучасної людини.

Під час методичного заходу вчителі розглянули такі важливі напрямки як креативне знайомство з майбутніми першокласниками, взяли участь у ранковій зустрічі, працювали з ментальною картою «Критичне мислення», обговорили особливості уроку розвитку критичного мислення, працювали в творчих лабораторіях. Особливістю роботи в творчих лабораторіях було те, що педагоги окремо опрацювали кожен етап уроку з розвитку критичного мислення. І на кожному етапі практично відпрацювали стратегії критичного мислення.

Учасники методичного заходу щиро вдячні колегам ЗОШ № 27 за титанічну підготовку та креативну подачу матеріалу, а саме: Бачинській Інні, заступнику директора, учителям початкових класів Кириченко Ірині, Антонюк Ользі, Захаржевській Оксані, Рудик Наталії, Василишиній Валентині, Мельникович Ользі, Юхимець Ларисі, Степанюк Світлані, Андрійчук Ользі, вихователю ГПД  Павельчук Богдана  та вчителю музичного мистецтва Марчак Оксані.

Працювати над собою – це завжди круто, а навчатися в команді справжніх професіоналів – справжня нагорода.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»