gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні573
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7285
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16354
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388390

Зараз (20 хвилин назад): 20
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 14:16

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Методичний PitStop або атестаційні посиденьки

Креативних підходів до будь яких справ у початковій школі як кажуть «хоч греблю гати». Не обійшло це й цьогорічної атестації педагогів, які претендують на присвоєння звання «учитель-методист».

Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладів загальної середньої освіти» та з метою ознайомлення з досвідом роботи педагогів початкової школи, які атестуються на присвоєння педагогічного звання, 11 березня 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-Ліцей» (директор Нагорний А. Я.,  заступник директора Божок Л.І.) відбувся Методичний PitStop за участю керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів міста.

Вікіпедія пояснює, що (англ. pit stop — «зупинка над ямою») — зупинка гонщика у боксах своєї команди під час гонки для виконання дозаправки, зміни гуми, зміни налаштувань або швидкого ремонту машини. Успішне виконання піт-стопів вимагає злагодженої роботи всіх членів команди, відточеної на численних тренуваннях.

Як же таке пояснення пов’язано з нашими вчителями? А дуже просто)) Чого тільки вчителю початкових класів не доводиться останнім часом робити!  Кожна з нас рухається по своєму: хтось невпевнено буксує на місці, хтось пафосно дрифтує, хтось активно тюнінгується, а хтось, порушуючи норми і правила обганяючи інших, мчить вперед до незвіданого. Але кожен крок – це пошук себе нової. Інколи просто необхідно зробити зупинку.

Генерували ідею проведення такого методичного заходу креативні педагогині, керівники ШМО Климишина Ірина Василівна (РГ «Гармонія»), Бардаш Тетяна Леонідівна (ЗОШ № 13) та Носко Інна Адамівна (НВК № 2).

П’ятеро педагогів початкової школи на методичному піт-стопі презентували свій педагогічний досвід, демонстрували результати своїх досліджень та проводили чудові майстер-класи.

Казимирець Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Рівненської гімназії «Гармонія», познайомила учасників заходу з емерджентним підходом для формування інноваційної особистості.

Лащук Алла Андріївна, учитель початкових класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, презентувала технологію ейдетики як інструменту розвитку пам’яті молодших школярів.

Мусійчук Олена Олександрівна, учитель початкових класів Рівненського навчально-виховного комплексу № 12, представила слухачам технологію розвитку критичного мислення.

Прончук Людмила Титівна, вихователь ГПД Рівненської гімназії «Гармонія», довела, що екологічної свідомості школярів є життєвою потребою сьогодення.

Чурікова Олена Анатоліївна, учитель початкових класів Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», створила та презентувала мультимедійні презентації як сучасний інструмент пізнання навколишнього світу.

Всі учасники методичного заходу залюбки брали участь у різних педагогічних випробуваннях та проходили справжнісінький тест-драйв. Не обійшлося і без музичних сюрпризів. Наприкінці методичного піт-стопу рефлексію провела Середюк Валентина Володимирівна, начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти. Вона зробила аналітичний підсумок та висловила побажання всіх присутніх для вчителів, які проходять етап атестації.

Зустріч відбувалася в атмосфері дружнього спілкування за філіжанкою кави. Учасники заходу висловили свої позитивні враження та окреслили коло ідей, які хотіли б реалізувати наступного навчального року.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»