gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2054
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14215
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53684
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171692

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:25

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Школа духовної істини

27 лютого 2020 р. у ЗДО №33 (директор Пархомчук Г.П.) відбулося засідання «Школи духовної істини» для вихователів міста, які впроваджують в освітній процес закладу християнські цінності.
Тема засідання «Дитячі свята та розваги  як один із шляхів духовно-морального розвитку дошкільників». Вплив свят на духовно-естетичний розвиток дошкільників - багатогранний. Традиції, свята, обряди, звичаї об‘єднують минуле і майбутнє народу, виховують у дітей почуття духовності, радості, патріотизму, милосердя,  відповідальності, спонукають до взаємодії, адже свято - це особливий стан душі, воно духовно збагачує дитину, розкриває можливості її всебічного розвитку.

 

Керівник школи, Скворцова З.В., відмітила, що душа дитини тільки тоді відкрита для духовного зростання, коли вона виховується в любові, в радості та вдячності.
Педагоги ЗДО №33 на практиці показали, що свято - це радість спілкування. Вихователі міста переглянули музичну розвагу «Життя - це свято», яку підготували та провели вихователі Ярута Н.О., Тригобчук О.В. та музичні керівники Бізюк О.К., Ткачук О.А.
Святкова духовна  атмосфера, краса  оформлення приміщення: витинанки (робота вихователя-методиста Олексієвець Т. С.), персональна виставка картин та ікон вишитих бісером (роботи Мечкало З.С.), різноманітність костюмів, влучно підібраний репертуар, барвистість виступів дітей справили незабутнє враження на слухачів школи. Вихователь Лежняк Л. А. поділилась досвідом роботи щодо виготовлення книги-альбому «Свята та розваги у родині».
І вже майже афоризмом стали слова: « Без свята не буває дитинства!» І це дійсно так!

Лариса Лукашук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"