gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2069
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14230
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53699
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171707

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч з офіційною делегацією Республіки Польща

24 лютого 2020 року на базі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбулася зустріч учнів, які вивчають польську мову як другу іноземну, та педагогів  закладу освіти із Міністром Канцелярії Президента Республіки Польща Адамом Квятковські, директором відділу співпраці з полонією та закордонними поляками Канцелярії Президента Республіки Польща Юлією Алтинською-Гродецькою, Генеральним консулом Республіки Польща у Луцьку Вєславом Мазуром, віце-консулом Терезою Хрущ у рамках візиту офіційної делегації РП до Луцького консульського округу.

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Галина Кульчинська та начальник управління освіти Рівненської міської ради Василь Харковець. На зустріч були запрошені також учителі польської мови ЗЗСО міста.

Учні школи привітали гостей та підготували мультимедійну презентацію про участь учасників освітнього процесу школи у Всеукраїнській олімпіаді з польської мови та літератури, міжнародних конкурсах,  турнірах, програмах та проєктах. Міністр Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковські звернувся до учнів та педагогів, відзначив їх високі досягнення та презентував присутнім школярам сувеніри від Президента Республіки Польща Анджея Дуди.

Під час зустрічі відбувся також конструктивний діалог щодо навчання польської мови в ЗЗСО міста.

Юлія Кінжалова, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"