gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2049
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14210
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53679
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171687

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Інструктивно-методична нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

26 лютого 2020 року на базі ЗОШ №9 відбулася інструктивно-методична нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Рівного.

Перше робоче питання «Про облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів міста Рівне» підготувала начальник організаційно-інспекторського відділу Управління освіти Валентина Середюк.  Вона наголосила, що 10 грудня 2019 року виконавчий комітет Рівненської міської ради прийняв рішення «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному», в якому уповноваженим органом було визначено Управління освіти, закріплено за закладами загальної середньої освіти міста території обслуговування та затверджено Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному. До відома директорів навчальних закладів було доведено порядок створення, ведення, наповнення та видалення даних реєстру дітей шкільного віку та учнів.

 

Друге робоче питання «Про комплексну взаємодію щодо підтримки дітей з девіантною поведінкою» підготувала директор навчально-методичного центру психологічної служби Управління освіти Галина Опанасюк. Галина Вікторівна озвучила декілька варіантів розвитку конфліктів дітей з девіантною поведінкою, наголосила на шляхи владнання конфліктів та окреслила алгоритми роботи вчителів та адміністрації закладу у випадках, коли дитина з девіантною поведінкою навчається у закладі освіти.

Начальник Управління освіти Василь Харковець наголосив на важливих робочих питаннях, які потребують особливої уваги керівника закладу, а саме: зарахування дітей до першого класу в заклади загальної середньої освіти, про дотримання фінансової дисципліни тощо.

Ірина Кіруца, заступник начальника управління з фінансово-економічних питань, озвучила плани освоєння коштів державної субвенції на покращення матеріально-технічної бази закладів у 2020 році.

Ольга Палей, начальник відділу кадрів управління, наголосила на підготовці атестаційних матеріалів педагогічних працівників, які атестуються у 2019 – 2020 н.р.

Катерина Сичик, заступник начальника управління, подякувала закладам за активну участь в благодійних акцій.

На нараді професор НУВГП Петро Ричков та директор Рівненського пивзаводу Мар'ян Года подарували закладам освіти монографію «Архітектор Ян Якуб Бургіньйон. Творча спадщина».

За результатами наради керівникам закладів освіти надано протокольні доручення.

Сергій Валага, головний спеціаліст управління освіти