gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2071
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14232
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53701
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171709

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Впроваджуємо здоров’язбере жувальні технології

«Я не боюся ще раз повторити : турбота про здоров‘я - це найважливіша праця вихователя...»
(В. Сухомлинський)

Одним з пріоритетних напрямків роботи кожного закладу дошкільної освіти є забезпечення гармонійного розвитку дітей, формування у них свідомого ставлення до власного здоров‘я через  використання здоров’я зберігаючих  технологій, забезпечення психологічного комфорту.
Завдання непросте і  відповідальне, а отже потребує систематичності, кваліфікованого та продуманого підходів. Саме ця проблема стала  темою  для обговорення  на засіданні методичного об‘єднання вихователів- методистів , яке відбулося 26 лютого 2020 р. в ЗДО №57 ( директор Дмитришин Л. Й.).

Слухачі ознайомилися з досвідом роботи закладу фізкультурно- оздоровчого напрямку N 57 щодо методичних аспектів здійснення комплексного підходу в процесі
формування ціннісного ставлення до власного здоров‘я у дітей дошкільного віку( вихователь- методист Гладишевська Н. П.), в ході « рухового калейдоскопу», інструктор з фізкультури Терпелюк Н. В. та музичний керівник Бондар Л. Б.,   презентували інноваційні технології : скіпінг, хула-хуп, вправи на степ платформах, з кольоровим парашутом та ін.
Практичний психолог Лещук Н.К. провела  корисну зарядку крос- фітнес для мозку з використанням технологій кінезеології та нейробіки.
Вихователі- методисти переглянули заняття з валеології з використанням кольоротерапії (вихователь Щипцова О.Ф.) та активно працювали в групах, визначаючи чинники, які позитивно та негативно впливають на наше здоров‘я.
Слухачі обмінялися досвідом роботи та виробили рекомендації методичного об‘єднання.

Лариса Лукашук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"