gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2061
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14222
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53691
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171699

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учителі початкової школи розбиралися, що таке педагогіка партнерства і як її досягти у школі

Досить часто сьогодні ми говоримо про педагогіку партнерства. А  чи замислювалися ми, наскільки глибоко розуміємо, що це таке? Чи вміємо ми її будувати? Чи розуміємо ми важливість цього, на перший погляд простого, питання? На всі ці та інші питання, які стосуються педагогіки партнерства, виховання та шкільної співпраці, шукали відповідь учителі початкової школи – класні керівники 1-4 класів міста Рівного разом методистом міського методичного кабінету Наталією Будько, яка курує виховну роботу в місті. Захід відбувся 25 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 (директор Тимощук О.З., заступник директора Сотнічук Л.І.).

 

Учителі початкових класів цієї школи розробили для колег кейс класного керівника для роботи з батьками. Вони дібрали різноманітні форми проведення зустрічей із батьками та розробили їх розгорнуту тематику. Презентували кейс та познайомили з педагогікою партнерства інших країн учителі ЗОШ № 3 Лариса Федорчук та Олена Марʹєва.

Кульмінацією заходу була зустріч із неймовірно чудовою людиною, справжнім фахівцем, талановитою педагогинею Ольгою Чорнобай, заступником директора з виховної роботи Тараканівського ліцею. Вона представила учасникам методичного заходу свою власну ідею – настільну інтерактивну гру «Скарби премудрості батьків». Три години пролетіли як одна мить! Адже вчителі активно в групах не просто гралися, а перевтілювалися в ролі батьків, дітей та самих педагогів, шукали відповіді на досить складні життєві запитання, розігрували різноманітні життєві ситуації. Досліджували зони відповідальності батьків, дітей та вчителів. Переконалися абсолютно всі, що потрібно ще багато вчитися, разом шукати відповіді на хвилюючі питання, обговорювати їх та разом у спільноті приймати правильні рішення на благо наших дітей.

Щира вдячність пані Ользі Чорнобай за допомогу нашим освітянам, важливу глибинну роботу і сподіваємося ще на неодноразові зустрічі у дружньому колі.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»