gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2038
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14199
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53668
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171676

Зараз (20 хвилин назад): 66
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:03

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вихователі ГПД – активні учасники розбудови НУШ

Яка роль групи подовженого дня в освітньому просторі НУШ? Якими інструментами повинен володіти сучасний вихователь ГПД, щоб перетворити дозвілля дітей на змістовну, інтегровану та захоплюючу діяльність? На ці питання шукали відповідь  на засіданні міського методичного об’єднання вихователів ГПД у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №18 (директор Андрощук В.В., заступник директора Меркотан Л.І.).

 

Багаторічним досвідом організації проєктної діяльності з вихованцями ГПД поділилась вихователь ЗОШ№18 Бондарчук Ірина Володимирівна. Спостереження за зимуючими птахами на прогулянці перетворилось для її учнів на тривале  дослідження. Вони стали справжніми експертами у цьому питанні та створили унікальний артбук. Педагоги не тільки дізнались багато нового про зимуючих  птахів, а й одразу застосували отримані знання на практиці, створивши міні-проєкт «Перелітні птахи. Чому вони повертаються?». Пані Ірина поділилась з колегами родзинками зі свого методичного арсеналу, зокрема, сучасними способами організації та  презентації інформації за допомогою QR-кодів.

У результаті співпраці вихователі ГПД  переконались, що створення проєктів, ініційованих дітьми, - потужний інструмент наскрізного процесу виховання та формування ключових компетентностей вихованців ГПД.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»