gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2039
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14200
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53669
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171677

Зараз (20 хвилин назад): 66
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Дислексія, або коли мозок не «влаштований» читати

19 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 відбулось засідання методичного об'єднання вчителів-логопедів ЗЗСО. У ході заходу було опрацьовано  питання подолання дислексії та дисграфії у дітей, що є особливо актуальним в умовах інклюзивного навчання. Питання розгадалось в різних ракурсах: теоретичний матеріал, показ дидактичних посібників, практичне заняття з дітьми з порушеннями читання, актуалізація опорних знань учасників у межах ділової гри «Запитуєте – відповідаємо».

Вчитель-логопед закладу Салійчук О. П. показала різні методи та підходи до подолання дислексії, проявила творчість, креативність, майстерність у роботі з дітьми. Заклад освіти одним з перших запровадив інклюзивне навчання та має гарний досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

 

Руслана Майструк, директор КУ «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр»