gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2123
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14284
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53753
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171761

Зараз (20 хвилин назад): 62
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 23:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Не загубити! Не втратити! Відродити!...

19.02.2020 р. на базі ЗДО №42 (директор Величко Н.М.) відбулося засідання методичного об‘єднання музичних керівників ЗДО з теми «Музична фольклорно-етнографічна скарбниця українського народу як джерело формування творчої, музично-обдарованої та духовно багатої особистості».

Усна народна творчість, відображаючи життя народу в усіх його проявах, є тією невичерпною глибокою криницею, з якої б'ють цілющі джерела народної мудрості, і, напившись з якої, глибше розумієш характер українського народу, відчуваєш красу рідного слова і рідної мови, збагачуючись духовно. Саме через види народної творчості малята чи не вперше дізнаються про культуру і побут свого народу, про народні звичаї і традиції, адже народ і виховання - це два поняття взаємопов'язані, які не існують одне без одного.

В переддень Міжнародного дня рідної мови (21 лютого), музичні керівники ЗДО переглянули музичну розвагу з використанням жанрів українського музичного фольклору та народних звичаїв «Вечорниці у світлиці» (муз. кер. Мічуда О.Є.та Савчук Н.В.), взяли участь у практикумі «Знай українські ігри та забави».

Незабутні враження на слухачів справила зустріч з гуртом «Веснянка» етно-культурного центру ПДМ (кер. Ковальчук В.П.).

Було творчо, весело, креативно, духовно, професійно, методично, патріотично!

Лариса Лукашук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"