gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1936
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14097
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53566
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171574

Зараз (20 хвилин назад): 63
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 21:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Cемінар-взаємонавчання

17 лютого 2020 року в Рівненському НВК №12 відбувся семінар-взаємонавчання «Особливості викладання біології та природознавства в науково-педагогічному проєкті «Інтелект України». Адміністрація та вчителі 12-ї школи, які першими в регіоні запровадили навчання в проєкті, ділилися досвідом з учителями міста, знайомили їх з особливостями організації та методиками викладання предметів освітньої галузі «Природознавство» (5-7 класи) в умовах сучасної школи.

Для дітей дуже важливо постійно змінювати свою діяльність. Їм цікаво навчатися граючись, - розповіла Лагодюк Вікторія Юріївна, директорка НВК №12. Вікторія Юріївна зауважила, що в даному проекті інтегруються навчальні дисципліни, суть яких полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а  набутті  нею необхідних навичок роботи з інформацією, творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці та  розвитку пізнавальних процесів.

Присутнім на семінарі учителям було цікаво почути, як учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над розв’язанням складних задач. Завдяки тому, що під час розробки й апробації програми проект супроводжували провідні науковці Інституту здоров’я школярів та підлітків Академії медичних наук України, вдалося побудувати програму так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого — втоми, втрати цікавості. Крім обов’язкових складових, кілька разів протягом кожного уроку учні беруть участь у музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовуючи елементи, що сприяють релаксації.

А взаємно обмінювалися думками щодо питань місця та ролі галузі «Природознавство» у формуванні компетентностей учнів у науково-педагогічному проєкті «Інтелект України» в 5-7 класах вчителі-предметники Конончук Галина Василівна, Коваль Вікторія Святославівна, Височанська Тетяна Володимирівна, Місюра Олександра Сергіївна.

Щиро дякую за плідну, нелегку працю педагогам!

Наталія Букша, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»