gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1940
mod_vvisit_counterВчора2206
mod_vvisit_counterЗа тиждень14101
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13519
mod_vvisit_counterЗа місяць53570
mod_vvisit_counterПопередній місяць45028
mod_vvisit_counterЗагальна3171578

Зараз (20 хвилин назад): 59
Ваш IP: 18.206.76.41
,
Сьогодні: 2020-03-28 22:01

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Нетрадиційні техніки малювання та емоції

18 лютого 2020р. на базі ЗДО №43 (директор Мамчук Є. В.) відбулося засідання методичного об‘єднання вихователів з теми «Особливості застосування нетрадиційних технік мистецтва для розвитку емоційної сфери дошкільників».
Слухачі обговорили різні види арт-терапії, як найбільш давньої та природної форми корекції емоційного стану, якою можна користуватися для зняття психічної напруги, щоб заспокоїтись чи просто зосередитись.Творчість дитини, як і дорослого, реалізована у процесі арт-терапії, дає можливість висловити та відтворити внутрішні почуття, переживання, сумніви. Терапія творчим самовираженням не лікувальна, а цілюща. Вона спрямована на розвиток людиною відносин із самим собою  і світом.

 

На засіданні методичного об'єднання  педагоги визначили основні завдання арт-терапії, переглянули заняття з використанням кубиків Рорі (вихователь Чернега М.І.), інтегроване заняття з використанням нетрадиційних технік малювання та емоцій казкових героїв( вихователь Бернік М.М.). У майстерні професійного вдосконалення  учасники визначали різні емоції та «будували вітражі» емоційних станів.
Підсумувавши, слухачі зробили висновок, що дуже важливо давати дітям можливість говорити про свої почуття, виражати власні враження та емоції.

Лариса Лукашук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"