gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні448
mod_vvisit_counterВчора2067
mod_vvisit_counterЗа тиждень448
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14018
mod_vvisit_counterЗа місяць16053
mod_vvisit_counterПопередній місяць49659
mod_vvisit_counterЗагальна3440034

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-09 06:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учителі інформатики початкових класів про головне в НУШ

Однією з важливих складових Нової української школи - підготовка вчителя  інформатичної  галузі освіти. Учитель – це людина, на якій тримається реформа. Без неї чи нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів НУШ – умотивований учитель. Це означає, що наша спільна мета – сприяти його професійному та особистому зростанню, а також підвищувати його соціальний статус. Щоб навчати по-новому, вчитель повинен отримати свободу дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати.

28 січня 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 19 (директор Верхова Інна Семенівна)  відбувся семінар-тренінг для вчителів інформатики у початковій школі з теми «Розвиток професійної компетентності вчителів інформатики у контексті реалізації нових державних стандартів і використання інноваційних освітніх технологій».

У роботі семінару-тренінгу взяли участь учителі-практики, які готові до будь яких змін, гнучкі, креативні, професіонали своєї справи.  Нагорна Олена, керівник міського постійно діючого семінару, учитель інформатики НВК № 2 «Школа-Ліцей», ознайомила присутніх із темою «Топ – 10 трендів в освіті», розповіла про сучасні освітні інформативні технології, а також презентувала словничок учителя ХХІ століття.  Про розвиток критичного мислення на уроках інформатики розповіла Жолнач Вікторія, учитель інформатики НВК № 19. Із можливостями інтерактивної дошки практично ознайомив Семенчук Юрій, учитель інформатики НВК № 19. Та презентував роботу з алгоритмами Scratch  Іван Крутій, учитель інформатики НВК № 19.

Під час методичного заходу вчителі опанували прийоми кінезіологічних вправ на уроках інформатики, активно взяли участь у проведенні тайм геймів. Панувала творча, позитивна атмосфера, яка сприяла продуктивній та результативній роботі, а також надихнула учасників заходу до нових ідей.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»