gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні436
mod_vvisit_counterВчора2067
mod_vvisit_counterЗа тиждень436
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14018
mod_vvisit_counterЗа місяць16041
mod_vvisit_counterПопередній місяць49659
mod_vvisit_counterЗагальна3440022

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-09 06:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Діяльнісний підхід в дії!

Сучасна наука та практика показують, що засвоєння навчального матеріалу на рівні усвідомлення, ознайомлення дитини з елементарною математикою краще відбувається в процесі діяльності.
Діяльнісний підхід неможливий без застосування педагогом ігрових прийомів, оскільки основна діяльність дітей дошкільного віку - ігрова.

На засіданні методичного об‘єднання з логіко-математичного розвитку для вихователів, яке відбулося на базі ЗДО №45, (директор Панасюк Т.Г.) педогоги акцентували увагу на тому, що головним завданням діяльнісного навчання є не лише опанування дитиною певної системи знань, але й формування вміння на основі засвоєних знань та способів діяльності самостійно орієнтуватися в будь-якій незнайомій інформації та збагачувати власний досвід через взаємодію з іншими людьми.
Під час засідання слухачі переглянули заняття з логіко-математичного розвитку, які проводили вихователі Новак Ж. М. та Ліушко Л. А., обговорили принципи діяльнісного підходу та в ході практичної діяльності склали орієнтовну модель заняття, побудованого на діяльнісному підході.
Педагоги отримали методичні рекомендації з теми та обмінялися досвідом роботи.

Лариса Лукашук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"