gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні417
mod_vvisit_counterВчора2067
mod_vvisit_counterЗа тиждень417
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14018
mod_vvisit_counterЗа місяць16022
mod_vvisit_counterПопередній місяць49659
mod_vvisit_counterЗагальна3440003

Зараз (20 хвилин назад): 53
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-09 05:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Обізнаний значить озброєний, або Усе про інсульт на семінарі для освітян

11 грудня 2019 року на базі Рівненського НВК 26 (директор Дзюбак В.Ф.) проведено семінар з питань профілактики інсульту "Інсульт. Для всіх, кого це стосується". Захід відбувся за організації  Управління освіти Рівненського міськвиконкому та  з ініціативи ГО "Рівне-ТАКМЕД", голова якої Тетяна Воронцова є автором проєкту громадського бюджету зі створення Інсультного центру при міській лікарні Рівного.

Учасники семінару - більша ста педагогів міста: представники адміністрації закладів освіти, учителі основ здоров'я, біології, керівники гуртків "Умій врятувати життя". Учасником  заходу була Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного, адже, на її думку, такі знання потрібні кожній людині.

Розмову з учасниками вели лікарі Української асоціації боротьби з інсультом Марина та Дмитро Гуляєві. Вони озвучили не зовсім втішну статистику, згідно з якою українці є "лідерами" у країнах Європи за смертністю через серцево-судинні захворювання. Лікарі звертали увагу на види інсультів, причини та наслідки, фактори ризику й профілактику.

Учасникам було презентовано додаток на смартфон, який дозволяє людині самостійно вимірювати ризики інсульту!

На переконання Тетяни Воронцової, такий освітній семінар робить педагогів провайдерами знань для своїх рідних, знайомих,  колег,  учнів,  їхніх батьків та дозволяє збільшити кількість пересічних громадян, які  обізнані з ознаками й профілактикою інсультів. А головне, на думку лікарів, такі заходи мотивують людей на найважливіше правило профілактики - приділяти увагу собі!

Усі учасники отримали сертифікати.

Наталія Букша, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"