gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні350
mod_vvisit_counterВчора2067
mod_vvisit_counterЗа тиждень350
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14018
mod_vvisit_counterЗа місяць15955
mod_vvisit_counterПопередній місяць49659
mod_vvisit_counterЗагальна3439936

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-09 05:11

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Школярі міста Рівного готуються до служби на користь Батьківщині

З метою популяризації проходження військової служби в лавах Збройних Сил України, виховання свідомого громадянина, патріота, який готовий у будь-який час стати на захист Батьківщини у школах міста проводяться заняття «Доброго дня, моє майбутнє!».

Заняття для учнів 10-11-х класів проводить тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування, підполковник Рисюк Андрій Миколайович.

На тренінгу школярі обговорюють своє майбутнє, вибір професії, бачення себе у житті, правильно розставлені пріоритети, аналіз реалій сьогодення. Такі зустрічі допомагають учням сформувати повагу та відповідальність до держави, готовність до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Заняття будуть проводитися упродовж  грудня 2019 року та січня 2020 року за окремим графіком у всіх закладах загальної середньої освіти міста Рівного.

Людмила Грекул, головний спеціаліст управління освіти