gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні359
mod_vvisit_counterВчора2067
mod_vvisit_counterЗа тиждень359
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14018
mod_vvisit_counterЗа місяць15964
mod_vvisit_counterПопередній місяць49659
mod_vvisit_counterЗагальна3439945

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-09 05:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Застосування прикладного аналізу поведінки для здійснення комплексної оцінки

Фахівці КУ «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Рівненської міської ради здобули нові знання 16.11-17.11.2019 (І модуль) та 30.11-01.12 (ІІ модуль) на семінарі «Застосування прикладного аналізу поведінки для комплексної оцінки, формування функціональних навичок та корекції поведінки у дітей з ООП в школі та вдома».

Навчання відбувається в рамках проекту «Покрашення якості діагностики та реабілітації дітей з аутизмом в Рівненській області» за ініціативи Ротарі Клубу Рівне, Ротарі Клубу Канади.

До проекту залучені: Благодійний фонд взаємодопомоги та захисту дітей з аутизмом «Погляд», Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи і порушенням психіки та паліативної допомоги дітям, Рівненський обласний центр психічного здоров'я населення, Центр відновного лікування, відділення медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи з порушенням психіки. Спільне навчання дає змогу віднайти найоптимальніші шляхи діагностики дітей з особливими освітніми потребами.

У рамках проекту планується ще два модулі семінару.

Руслана Майструк, директор КУ «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр»