gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні559
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7271
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16340
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388376

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 14:03

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Співпраця ЗДО з батьками - запорука успішної взаємодії

28 листопада 2019 р. на базі ЗДО №32 відбувся науково - методичний семінар вихователів- методистів закладів дошкільної освіти з теми «Співпраця  ЗДО і родини: кроки до партнерства».

За словами В.Сухомлинського, - «лише разом з батьками , спільними зусиллями ,  педагоги можуть дати дітям велике людське щастя».
І сім‘я, і заклад дошкільної освіти становлять для дитини освітній виховний простір, по- своєму передають дитині соціальний досвід, але тільки в поєднанні один з одним , вони створюють оптимальні умови для  входження маленької дитини у великий світ.
Вихователі- методисти обговорили традиційні та інноваційні форми роботи з батьками, в ході інтерактивної гри «Методичне казино» визначили шляхи взаємодії з батьками та під час інтерактивної вправи «Калоші щастя» розв‘язували вигадані конфліктні ситуації, взувши «калоші щастя».
В роботі семінару взяла участь Косарєва О.І., канд. педагог.наук, доцент кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) їм. професора Поніманської Т. І.

Лариса Лукашук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"