gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1096
mod_vvisit_counterВчора1357
mod_vvisit_counterЗа тиждень5699
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9805
mod_vvisit_counterЗа місяць6992
mod_vvisit_counterПопередній місяць37291
mod_vvisit_counterЗагальна3006274

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 18.207.238.169
,
Сьогодні: 2019-12-05 21:37

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вітаємо п'яту школу з ювілеєм!

29 листопада 2019 року Рівненська ЗОШ №5 святкувала вісімдесятиріччя! Свято було родинним та зворушливим.
Особливою патріотичною сторінкою заходу стало виконання педагогами закладу пісні "Пливе кача" і виступ мами загиблого на Сході України випускника школи Олександра Борисенка.

Горталися відеосторінки історії, звучали прізвища людей, які творили цю історію, імена успішних випускників, які прославили школу, місто і навіть Україну. Як сказав директор закладу Сергій Середа, історія школи - це вчительська та учнівська доля, це наші плани, мрії, почуття. Важливо, щоб її не тільки  оцінювали, а цінували кожного, хто живе школою, хто віддає їй найкращі роки свого життя. Важливо, щоб цю історію пам'ятали учні, яким п'ята школа відчинила двері у життєві світи.
"Учителем школа стоїть", - повторив слова класика Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому. Василь Степанович привітав колектив, нагородив педагогів та подарував закладу від міської влади грошовий сертифікат на покращення матеріально-технічної бази. До вітань приєдналися депутати Рівненської міської ради Тамара Тимощук та Андрій Кузьмич, а також працівники управління освіти,  директори шкіл.
Спогади, квіти, подарунки, теплі слова, пісні у виконанні дітей та педагогів - день народження п'ятої школи був наповнений родинним затишком і добром. Хай Добро і надалі живе у стінах школи-іменинниці!

 

Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету