gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні348
mod_vvisit_counterВчора2067
mod_vvisit_counterЗа тиждень348
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14018
mod_vvisit_counterЗа місяць15953
mod_vvisit_counterПопередній місяць49659
mod_vvisit_counterЗагальна3439934

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 54.236.59.154
,
Сьогодні: 2020-08-09 05:09

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вітаємо п'яту школу з ювілеєм!

29 листопада 2019 року Рівненська ЗОШ №5 святкувала вісімдесятиріччя! Свято було родинним та зворушливим.
Особливою патріотичною сторінкою заходу стало виконання педагогами закладу пісні "Пливе кача" і виступ мами загиблого на Сході України випускника школи Олександра Борисенка.

Горталися відеосторінки історії, звучали прізвища людей, які творили цю історію, імена успішних випускників, які прославили школу, місто і навіть Україну. Як сказав директор закладу Сергій Середа, історія школи - це вчительська та учнівська доля, це наші плани, мрії, почуття. Важливо, щоб її не тільки  оцінювали, а цінували кожного, хто живе школою, хто віддає їй найкращі роки свого життя. Важливо, щоб цю історію пам'ятали учні, яким п'ята школа відчинила двері у життєві світи.
"Учителем школа стоїть", - повторив слова класика Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому. Василь Степанович привітав колектив, нагородив педагогів та подарував закладу від міської влади грошовий сертифікат на покращення матеріально-технічної бази. До вітань приєдналися депутати Рівненської міської ради Тамара Тимощук та Андрій Кузьмич, а також працівники управління освіти,  директори шкіл.
Спогади, квіти, подарунки, теплі слова, пісні у виконанні дітей та педагогів - день народження п'ятої школи був наповнений родинним затишком і добром. Хай Добро і надалі живе у стінах школи-іменинниці!

 

Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету