gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1152
mod_vvisit_counterВчора1357
mod_vvisit_counterЗа тиждень5755
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9805
mod_vvisit_counterЗа місяць7048
mod_vvisit_counterПопередній місяць37291
mod_vvisit_counterЗагальна3006330

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 18.207.238.169
,
Сьогодні: 2019-12-05 22:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Мовні конкурсні випробування для наймолодших школярів рідного міста

28 листопада 2019 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 (директор Цюцюра Г.П., заступник директора Макарчук О.П.) традиційно відбувся ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Цьогоріч  у ювілейному конкурсі змагалися 62 учні 3 і 4 класів. Випробування, які виконували школярі, були цікавими й водночас змушували критично мислити, висловлювати своє ставлення до проблеми, писати міркування й роздуми.

Настрій у молодших школярів був сонячний, не зважаючи на погодні умови, налаштування на роботу – бойове. А головне, що змагалися учні початкових класів із задоволенням!

Під час конкурсу вболівали за своїх вихованців їх учителі, адже багато вкладено в кожного учня знань, умінь, любові та віри. І хоча переможців у конкурсі лише троє, головні перемоги у дітей попереду. І ми, вчителі, в це щиро віримо!

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»

Завдання та результати конкурсу - Відкрити...