gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні204
mod_vvisit_counterВчора1222
mod_vvisit_counterЗа тиждень5167
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9023
mod_vvisit_counterЗа місяць27603
mod_vvisit_counterПопередній місяць36245
mod_vvisit_counterЗагальна3064423

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 18.210.24.208
,
Сьогодні: 2020-01-24 07:11

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День «Просвіти»: освітянсько-просвітянське дійство

У дні, коли українці святкують День миру та свято Різдва Пресвятої Богородиці, є ще одне важливе для рівнян свято - День "Просвіти", однієї з найдавніших та найдієвіших громадських організацій. Цьогоріч День "Просвіти" відбувся 22 вересня (вже традиційно) у парку "Просвіти", що в районі "Північний" міста Рівного. До святкового дійства мали змогу долучитись як запрошені виконавці та колективи, так і присутні на святі діти й дорослі. Яскравий пісенний вступ від маленької просвітянки-першокласниці школи 25 Віталіни Мозоль розпочав свято, а продовжили - молода співачка-просвітянка Марія Семенюк, учасники Школи бойового гопака "Сварог" (керівник Олег Нагорний), чудова декламаторка юна просвітяночка Марія Ткач, зразковий гурт традиційного поліського співу "Ранкова роса" (керівники Алла та Юрій Ковальчуки).

Родзинкою свята став показ колекцій моделей одягу з етномотивами зразковим художнім колективом учнівської модельної агенції "Стиль і мода" Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну (керівник Галина Концемал-Товста). Для дітей, присутніх на святі, було організовано роботу в різних локаціях: локація-читальня (модератор Галина Кректун, бібліотекар школи 25), локація-майстерня (модератори - майстрині міського Центру учнівської творчості), квест-локація (модератор Софія Левицька , учитель СпШ 15, просвітянка). Усі присутні мали можливість зробити незабутню світлину у фотолокації "Я❤️Україну", яку створили педагоги-просвітяни першої школи (директор Олена Серветник). А ще - змістовні музичні вітання від просвітян Миколи Бучуляка, Раїси Цапун, Валентини Слуквіної, Захара Сидорука. До вітань зі святом та нагородження переможців квесту долучились Катерина Сичик, голова "Просвіти" міста, до речі, ініціатор та натхненник свята, та Іван Вєтров, голова обласного товариства "Просвіта". Фінальним акордом урочистостей стало частування смачнючим кулішем, який зготували чудові кухарі закладу дошкільної освіти 52 (директор Світлана Стасюк). Щира вдячність усім, хто допомагав в організації та проведенні заходу, зокрема просвітянам Мирославі Косарєвій, Андрію Пастушенку, Миколі Панащуку, Мирославі Жовтан та директору закладу загальної середньої освіти 25 Віктору Бортнику. До нових зустрічей! Слава Україні!

Галина Коломис, методист КУ «РММК»