gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1352
mod_vvisit_counterВчора2134
mod_vvisit_counterЗа тиждень1352
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16879
mod_vvisit_counterЗа місяць68699
mod_vvisit_counterПопередній місяць56491
mod_vvisit_counterЗагальна3301465

Зараз (20 хвилин назад): 27
Ваш IP: 3.231.226.13
,
Сьогодні: 2020-05-31 16:06

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Книгоманія по-рівненськи

Уже стало доброю традицією учителів української мови та  літератури (і не тільки!) новий навчальний рік розпочинати мандрівкою на книжковий форум у місто Львів. Цьогоріч у межах міського фанклубу сучасної книги «Бібліотаф» 22 вересня 2019 року форум відвідало більше як 50 педагогів міста Рівного. Зустрічі з цікавими людьми, участь у презентаціях та обговореннях літературних новинок, атмосфера тріумфу українського слова та запаморочливий аромат книг із присмаком львівської кави – усе це надихає, окрилює та спонукає  кожного пізнати ще більше. Вразила кількість  учнівської та студентської молоді, не байдужої до книги (що особливо приємно!).

Книжкові полиці вчителів поповнились книгами А.Кокотюхи, М.Матіос, О.Забужко, С.Жадана, Г.Вдовиченко, С.Талан, братів Капранових, О.Авраменка, М.Матіос, А.Куркова, Ю.Винничука й ще багатьма іншими. Рекордсменами у покупці книг стали Тетяна Сидорук, учитель НВК №26, та Мирослава Конончук, учитель СпШ «Центр надії», які привезли додому 18 та 17 книг. Педагоги школи №23 придбали 23 книги, а ще учасники активно робили світлини з письменниками, збирали автографи: найбільше світлин та автографів – Вікторія Катеринюк (ПМЛ «Елітар»), Катерина Островська (РГГ), Надія Степаненко (НВК №19), Ірина Бачук (ЗОШ №1),  і просто спілкувались.

Інформативну програмку-путівник заходу з картою та корисною інформацією для учасників форуму зробили учителі ЗОШ №22: Іван Кисільов, Віта Линник та Світлана Кравчук. Активно допомагали в організації поїздки Валентин Олійник (РКГ «Престиж») та Мирослава Конончук (СпШ «Центр надії»).

Отож, книжковий заряд отримали – рік навчальний буде успішним як для педагогів, так і для учнів!

Галина Коломис, методист КУ «РММК»