gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні380
mod_vvisit_counterВчора1439
mod_vvisit_counterЗа тиждень380
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10328
mod_vvisit_counterЗа місяць20939
mod_vvisit_counterПопередній місяць42035
mod_vvisit_counterЗагальна3711630

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 3.232.96.22
,
Сьогодні: 2021-01-18 08:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Серпневі методичні зустрічі рівненських освітян: гарний старт – успішний розвиток – професійне зростання

Збиратися разом – це початок, триматися разом – це процес, працювати разом – це успіх. Г.Форд

«Коли освітяни створюють щось разом – результат завжди перевищує їхній індивідуальний вклад. Це буде система, урок чи підхід, який містить найкраще від цих учителів» (Надія Швадчак, «Нова українська школа»). Думка не нова, але вкотре нагадує про те, наскільки важливими в процесі реформування галузі є співпраця, партнерство, взаємодія, взаємонавчання. Усі ці складові професійної комунікації стали метою проведення серпневих методичних зустрічей рівненських освітян, які відбувалися упродовж 21-23, 27 серпня 2019 року. У них взяли участь представники від 25 категорій педагогічних працівників.

Успіхи та виклики першого року НУШ, орієнтири на не менш відповідальний другий рік, нормативно-правова база, методичні рекомендації МОНУ, сучасні підходи до організації освітнього процесу та створення нового освітнього середовища, форми навчання, інтеграція предметів та змісту, нові навчальні програми, новий контент підручників, сучасний урок, співучительство та партнерство – ці теми були пріоритетними в обговоренні учасників заходів.

Методичні зустрічі проводилися в різних формах: тьюторинг, методичні інкрустації, інтерактивні методичні платформи з елементами EdCamp, кола спілкування – і були спрямовані на вироблення стратегій професійного зростання педагогів.

Організатори серпневих методичних зустрічей, методисти міського методичного кабінету, сподіваються, що вони надали педагогам освітянської галузі міста надійну руку підтримки на старті, який обов’язково має перерости в професійний комфорт, якість освітніх послуг, партнерство між усіма учасниками освітнього процесу.

Гарного усім початку! Успішного навчального року!

Мирослава Жовтан, завідувач міського методичного кабінету