gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1152
mod_vvisit_counterВчора1459
mod_vvisit_counterЗа тиждень2611
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10038
mod_vvisit_counterЗа місяць27312
mod_vvisit_counterПопередній місяць35282
mod_vvisit_counterЗагальна2912450

Зараз (20 хвилин назад): 32
Ваш IP: 3.226.243.130
,
Сьогодні: 2019-09-17 19:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч міського голови з переможцями всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсу-захисту МАН

14.06.2019 року об 11.45. год. в залі засідань Рівненського міськвиконкому відбулась зустріч міського голови Хомка В.Є. з переможцями всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Міський голова привітав та вручив Подяки Рівненського міськвиконкому 29 учням, які гідно представили Рівненщину і рідне місто в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському рівні та загалом здобули 30 перемог. Це 14 перемог у олімпіадах з навчальних предметів, у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт юні рівняни вибороли 16 призових місць. Це більше половини від усіх перемог, здобутих школярами Рівненщини.

Три роки поспіль здобувають перемоги на всеукраїнському рівні учениці випускних класів Баннікова Юлія з РГГ та Сяська Іванна з РУГ. Двічі ставали переможцями всеукраїнського рівня Безчинська Маргарита ( ЗОШ № 13), Легка Тетяна (НВК «Колегіум»), Кульчинська Анна (СпШ № 15), Пурій Дана (ЗОШ № 23), Гудим Владислав (РГГ), Солончук Тимофій (НВК № 12).

Цьогоріч абсолютними переможцями, виборовши І місця в Україні, стали Боришкевич Дмитро, одинадцятикласник СпШ № 15, який став золотим призером в олімпіаді з польської мови та літератури. У МАН абсолютні перемоги здобули Безчинська Маргарита (ЗОШ № 13) у секції «Французька мова», Воронова Анастасія (ЗОШ № 28) у секції «Кримськотатарська гуманітаристика», Сяська Іванна (РУГ) у секції «Ветеринарія та зоотехнія» та Турбал  Богдан (ПМЛ «Елітар») – секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми».

У цьому навчальному році випускниця РЕПЛ Міщук Вікторія виборола дві перемоги, посівши ІІІ місця у секціях МАН «Фінанси, грошовий обіг та кредит» та «Науково-технічна творчість та винахідництво».

Найрезультативніше в цьому навчальному році на всеукраїнському рівні виступили учні СпШ № 15- 5 перемог, РГГ – 4 перемоги та РУГ- 3 перемоги. У НВК № 19, «Колегіум»,ЗОШ №№ 13, 22, 28, РЕПЛ по дві всеукраїнські перемоги.


Подяками Рівненського міськвиконкому відзначені:

  1. Баннікова Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії, ІІІ місце в олімпіаді з іспанської мови.
  2. Балашова Ірина Сергіївна, учениця 10 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –ліцей» №19, ІІ місце в  секції МАН «Геохімія, геологія та мінералогія».
  3. Басюк Дар’я Сергіївна, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії  Маринович, ІІ місце у секції МАН «Англійська мова».
  4. Басюк Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії, ІІ місце у секції МАН «Мистецтвознавство».
  5. Безчинська Маргарита Володимирівна, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13, І місце у секції МАН «Французька мова».
  6. Боришкевич Дмитро Вадимович, учень  11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15, І місце в олімпіаді з польської мови і літератури.
  7. Бусь Олександра Юріївна, учениця 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови.
  8. Власюк Олександра Олегівна, учениця  8 класу Рівненської української гімназії, ІІІ місце в олімпіаді з французької мови.
  9. Власюк Юлія Андріївна,  учениця  10 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15, ІІІ місце в олімпіаді з польської мови і літератури.
  10. Воронова Анастасія Ігорівна, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28, І місце у секції МАН  «Кримськотатарська гуманітаристика».
  11. Гедзюк Владислав Олегович, учень 10 класу Рівненської української гімназії, вихованець Рівненського міського Палацу дітей та молоді, ІІ місце у секції МАН «Зоологія, ботаніка».
  12. Гудим Владислав Михайлович, учень 10  класу Рівненської гуманітарної гімназії, ІІ місце в олімпіаді з німецької мови.
  13. Гук Давид Андрійович, учень  11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 , ІІ  місце у секції МАН «Комп’ютерні системи  та мережі»
  14. Житковський Андрій Романович, учень  11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, ІІІ  місце у секції МАН «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження».
  15. Завальнюк Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15, ІІІ  місце в олімпіаді з німецької мови.
  16. Ковальчук Богдана В’ячеславівна,  учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –ліцей» №19, ІІІ місце у секції МАН «Психологія».
  17. Кульчинська Анна Святославівна, учениця 10  класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15,  ІІІ місце в олімпіаді з іспанської мови.
  18. Легка Тетяна Володимирівна, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», вихованка  Рівненського міського Палацу дітей та молоді,  ІІ місце в олімпіаді з екології.
  19. Ломанюк Дар’я Михайлівна, учениця   10  класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 , ІІІ  місце у секції МАН «Літературна творчість».
  20. Малевич  Сергій Олександрович, учень 8 класу Рівненської гуманітарної гімназії, ІІІ місце в олімпіаді з хімії.
  21. Міщук Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцей, ІІІ місце у секціях «Фінанси, грошовий обіг і кредит», « Науково-технічна творчість та винахідництво».
  22. Прищепа Анастасія Романівна, учениця 10  класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15, ІІ місце в олімпіаді з німецької мови.
  23. Пурій Дана Андріївна, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 23, ІІ місце у секції МАН «Біологія людини».
  24. Сакур Вікторія Андріївна, учениця   10  класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13. ІІІ місце у секції МАН «Українська література».
  25. Солончук Тимофій Романович, учень  11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12,  ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій.
  26. Сяська Іванна Володимирівна, учениця 11 класу Рівненської української гімназії, І місце у секції МАН «Ветеринарія та зоотехнія».
  27. Тригуб Діана Костянтинівна,  учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, ІІІ місце в олімпіаді з астрономії.
  28. Турбал Богдан Юрійович, учень  9  класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар, І місце у секції МАН « Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми».
  29. Шевчук Анастасія Андріївна, учениця 8 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 « Школа-Ліцей», ІІ місце в олімпіаді з історії.

Олеся Пасічник, завідувач центру роботи з обдарованими учнями