gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1430
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1430
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27788
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763806

Зараз (20 хвилин назад): 46
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 18:07

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Попередні результати міського конкурсу «Юні знавці англійської мови» - 2019

Попередні результати міського конкурсу «Юні знавці англійської мови»  - 2019

 

з/п

Заклад освіти

Прізвище, ім’я учня

Місце

Прізвище, ім’я

вчителя

1.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Добровольський Максим

Maksym Dobrovolskyi

ІІІ

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

2.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Панасюк Тимофій

Tymofii Panasiuk

ІІ

Романчук Світлана

Svitlana Romanchuk

3.

РГГ

Ларенкова Єва

Yeva Larenkova

ІІ

Наумчук Людмила

Liudmyla Naumchuk

4.

РГГ

Титечко Агафія

Ahafiia Tytechko

ІІІ

Малярчук Марія

Mariia Maliarchuk

5.

НВК №12

Алексейчук Олександр

Oleksandr Alekseichuk

ІІ

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

6.

НВК № 12

Примак Дарія

Daria Prymak

ІІІ

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

7.

НВК № 12

Радченко Владислава

Vladyslava Radchenko

І

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

8.

НВК № 12

Богдан Дмитро

Dmytro Bohdan

ІІІ

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

9.

НВК №12

Чернецька Ангеліна

Anhelina Chernetska

ІІІ

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

10.

НВК №12

Дементьєва Олена

Olena Dementieva

ІІ

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

11.

СпШ № 15

Міняйло Артем

Miniailo Artem

ІІІ

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

12.

СпШ № 15

Набакорська Вероніка

Nabakorska Veronika

ІІ

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

13.

СпШ № 15

Шумська Надія

Shumska Nadiia

ІІІ

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

14.

НВК « Колегіум»

Кадубець Єва

Kadubets Eva

ІІІ

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

15.

НВК « Колегіум»

Мелещук Ольга

Meleschuk Olha

ІІІ

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

16.

ЗОШ № 25

Заєць Орест

Orest Zayets

ІІІ

Козлюк Руслана Володимирівна

Ruslana Kozliuk

17.

ЗОШ № 26

Кулаковська Марія

Mariia Kulakovska

ІІІ

Лагода Олена Іванівна

Olena Lahoda

18.

РКГ «Престиж»

Жеребятьєва Єва Василівна

Eva Zherebiatyeva

ІІІ

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

19.

РКГ «Престиж»

Приходько Анна

/ Anna Pryhodko

ІІ

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

20.

РКГ «Престиж»

Грисюк Софія / Sofia Hrysiuk

III

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

21.

РГ «Гармонія»

Іванцова Єва

Ivantsova Yeva

ІІ

Коваль Тетяна

Koval Tetiana

22.

РГ «Гармонія»

Каленська Ольга

Kalenska Olha

ІІ

Кральковська Марія

Kralkovska Mariia

23.

СпШ «Центр надії»

Павлова Анна

Anna Pavlova

ІІІ

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

24.

СпШ «Центр надії»

Ткачук Дарія

Dariia Tkachuk

ІІ

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

25.

СпШ «Центр надії»

Поліщук Софія

Sofiia Polishchuk

ІІІ

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

26.

НВК № 1

Козак Варвара

Varvara Kozak

ІІІ

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

27.

НВК № 1

Пилиповець Іван

Ivan Pylypovets

ІІІ

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

Журі:

1. Грекул Л.В., головний спеціаліст управління освіти;
2. Кульчинський С.О., методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет";
3. Корнійчук І.А., учитель англійської мови ЗОШ № 1;
4. Луцюк О.В., учитель англійської мови НВК № 2;
5. Крижанська І.В., учитель англійської мови ЗОШ № 3;
6. Мамонець Н.М., учитель англійської мови ЗОШ № 4;
7. Семенюк В.В., учитель англійської мови ЗОШ № 8;
8. Затірка О.М., учитель англійської мови НВК № 12;
9. Кульчинська М.П., учитель англійської мови НВК № 12;
10. Левчик О.М., учитель англійської мови ЗОШ № 13;
11.Гоменюк І.М., учитель англійської мови ЗОШ № 25;
12.Савюк О.Є, учитель англійської мови ЗОШ № 27;
13.Сачко О.О., учитель англійської мови РКГ «Престиж»;
14.Сембай Н.В., учитель англійської мови РГ «Гармонія»;
15.Федорчук О.Ю, учитель англійської мови РГГ;
16. ПозняковськаН.Я., учитель англійської мови РГГ;
17. Філіпчук О.Г., учитель англійської мови РГГ;
18. Левосюк О.А., учитель англійської мови СпШ № 15;
19.Пукас І.В., учитель англійської мови СпШ № 15;
20.Приймачук І.В., учитель англійської мови СпШ «Центр надії»;
21.Огороднічук Л.М., учитель англійської мови СпШ «Центр надії».

Л.Грекул, головний спеціаліст управління освіти

з/п

Заклад освіти

Прізвище, ім’я учня

Місце

Прізвище, ім’я

вчителя

1.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Добровольський Максим

Maksym Dobrovolskyi

ІІІ

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

2.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Панасюк Тимофій

Tymofii Panasiuk

ІІ

Романчук Світлана

Svitlana Romanchuk

3.

РГГ

Ларенкова Єва

Yeva Larenkova

ІІ

Наумчук Людмила

Liudmyla Naumchuk

4.

РГГ

Титечко Агафія

Ahafiia Tytechko

ІІІ

Малярчук Марія

Mariia Maliarchuk

5.

НВК №12

Алексейчук Олександр

Oleksandr Alekseichuk

ІІ

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

6.

НВК № 12

Примак Дарія

Daria Prymak

ІІІ

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

7.

НВК № 12

Радченко Владислава

Vladyslava Radchenko

І

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

8.

НВК № 12

Богдан Дмитро

Dmytro Bohdan

ІІІ

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

9.

НВК №12

Чернецька Ангеліна

Anhelina Chernetska

ІІІ

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

10.

НВК №12

Дементьєва Олена

Olena Dementieva

ІІ

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

11.

СпШ № 15

Міняйло Артем

Miniailo Artem

ІІІ

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

12.

СпШ № 15

Набакорська Вероніка

Nabakorska Veronika

ІІ

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

13.

СпШ № 15

Шумська Надія

Shumska Nadiia

ІІІ

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

14.

НВК «Колегіум»

Кадубець Єва

Kadubets Eva

ІІІ

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

15.

НВК «Колегіум»

Мелещук Ольга

Meleschuk Olha

ІІІ

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

16.

ЗОШ № 25

Заєць Орест

Orest Zayets

ІІІ

Козлюк Руслана Володимирівна

Ruslana Kozliuk

17.

ЗОШ № 26

Кулаковська Марія

Mariia Kulakovska

ІІІ

Лагода Олена Іванівна

Olena Lahoda

18.

РКГ «Престиж»

Жеребятьєва Єва Василівна

Eva Zherebiatyeva

ІІІ

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

19.

РКГ «Престиж»

Приходько Анна

/ Anna Pryhodko

ІІ

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

20.

РКГ «Престиж»

Грисюк Софія / Sofia Hrysiuk

III

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

21.

РГ «Гармонія»

Іванцова Єва

Ivantsova Yeva

ІІ

Коваль Тетяна

Koval Tetiana

22.

РГ «Гармонія»

Каленська Ольга

Kalenska Olha

ІІ

Кральковська Марія

Kralkovska Mariia

23.

СпШ «Центр надії»

Павлова Анна

Anna Pavlova

ІІІ

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

24.

СпШ «Центр надії»

Ткачук Дарія

Dariia Tkachuk

ІІ

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

25.

СпШ «Центр надії»

Поліщук Софія

Sofiia Polishchuk

ІІІ

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

26.

НВК № 1

Козак Варвара

Varvara Kozak

ІІІ

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

27.

НВК № 1

Пилиповець Іван

Ivan Pylypovets

ІІІ

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk