gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні410
mod_vvisit_counterВчора1046
mod_vvisit_counterЗа тиждень5718
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7735
mod_vvisit_counterЗа місяць21218
mod_vvisit_counterПопередній місяць36784
mod_vvisit_counterЗагальна2838315

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 3.81.73.233
,
Сьогодні: 2019-07-20 13:13

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ІІ етап міського конкурсу «Юні знавці англійської мови»!

Вітаємо учасників, які успішно пройшли ІІ етап міського конкурсу «Юні знавці англійської мови»!

ІІІ етап конкурсу відбудеться 19 квітня 2019 року в НВК № 12, початок об 11.00 год.

з/п

Заклад освіти

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ім’я

вчителя

1.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Герус Олександра

Oleksandra Herus

Янчик Ірина

Iryna Yanchyk

2.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Романчук Максим

Maksym Romanchuk

Янчик Ірина

Iryna Yanchyk

3.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Добровольський Максим

Maksym Dobrovolskyi

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

4.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Кириченко Софія

Sofiia Kyrychenko

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

5.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Панасюк Тимофій

Tymofii Panasiuk

Романчук Світлана

Svitlana Romanchuk

6.

ЗОШ № 5

Бусь Андрій

Bus Andrii

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

7.

ЗОШ № 5

Турчик Яна

TurchykYana

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

8.

ЗОШ № 5

Шилан Анастасія

Shylan Anastasia

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

9.

РГГ

Ларенкова Єва

Yeva Larenkova

Наумчук Людмила

Liudmyla Naumchuk

10.

РГГ

Ступак Олександра

Oleksandra Stupak

Коновальчук Тетяна

Tetiana Konovalchuk

11.

РГГ

Систук Анастасія

Anastasiia Systuk

Штангрет Ірина

Iryna Shtanhret

12.

РГГ

Титечко Агафія

Ahafiia Tytechko

Малярчук Марія

Mariia Maliarchuk

13.

НВК №12

Алексейчук Олександр

Oleksandr Alekseichuk

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

14.

НВК № 12

Примак Дарія

Daria Prymak

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

15.

НВК № 12

Радченко Владислава

Vladyslava Radchenko

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

16.

НВК № 12

Богдан Дмитро

Dmytro Bohdan

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

17.

НВК №12

Момоток Артем

Artem Momotok

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

18.

НВК №12

Подорожня Кіра

Kira Podorozhnia

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

19.

НВК №12

Чернецька Ангеліна

Anhelina Chernetska

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

20.

НВК №12

Дементьєва Олена

Olena Dementieva

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

21.

СпШ № 15

Міняйло Артем

Miniailo Artem

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

22.

СпШ № 15

Пігаль Андрій

Pihal Andriy

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

23.

СпШ № 15

Набакорська Вероніка

Nabakorska Veronika

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

24.

СпШ № 15

Сістук Єлізавета

Sistuk Yelizaveta

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

25.

СпШ № 15

Шумська Надія

Shumska Nadiia

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

26.

ЗОШ №18

Остаповець Мирон

Ostapovets Myron

Каліш Оксана

Kalish Oksana

27.

НВК « Колегіум»

Кадубець Єва

Kadubets Eva

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

28.

НВК « Колегіум»

Мелещук Ольга

Meleschuk Olha

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

29.

НВК « Колегіум»

Федорчук Катерина

Fedorchuk Kateryna

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

30.

НВК « Колегіум»

Шеремета Ярослав

Sheremeta Yaroslav

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

31.

ЗОШ № 25

Заєць Орест

Orest Zayets

Козлюк Руслана Володимирівна

Ruslana Kozliuk

32.

ЗОШ № 26

Кулаковська Марія

Mariia Kulakovska

Лагода Олена / Olena Lahoda

33.

РКГ «Престиж»

Грисюк Софія

Sofia Hrysiuk

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

34.

РКГ «Престиж»

Солімчук Богдан

Bohdan Solimchuk

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

35.

РКГ «Престиж»

Жеребятьєва Єва Василівна

Eva Zherebiatyeva

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

36.

РКГ «Престиж»

Приходько Анна

/ Anna Pryhodko

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

37.

РГ «Гармонія»

Іванцова Єва

Ivantsova Yeva

Коваль Тетяна

Koval Tetiana

38.

РГ «Гармонія»

Каленська Ольга

Kalenska Olha

Кральковська Марія

Kralkovska Mariia

39.

СпШ «Центр надії»

Павлова Анна

Anna Pavlova

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

40.

СпШ «Центр надії»

Ткачук Дарія

Dariia Tkachuk

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

41.

СпШ «Центр надії»

Поліщук Софія

Sofiia Polishchuk

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

42.

СпШ «Центр надії»

Демченко Kристина

Krystyna Demchenko

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

43.

СпШ «Центр надії»

Демченко Тереза

Tereza Demchenko

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

44.

НВК № 1

Козак Варвара

Varvara Kozak

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

45.

НВК № 1

Пилиповець Іван

Ivan Pylypovets

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

46.

НВК № 1

Романюк Евеліна

Evelina Romaniuk

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

47.

НВК № 1

Снітко Анастасія

Anastasiia Snitko

Надієвець Раїса Павлівна

Raisa Nadiievets

з/п

Заклад освіти

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ім’я

вчителя


1.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Герус Олександра

Oleksandra Herus

Янчик Ірина

Iryna Yanchyk

2.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Романчук Максим

Maksym Romanchuk

Янчик Ірина

Iryna Yanchyk

3.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Добровольський Максим

Maksym Dobrovolskyi

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

4.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Кириченко Софія

Sofiia Kyrychenko

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

5.

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Панасюк Тимофій

Tymofii Panasiuk

Романчук Світлана

Svitlana Romanchuk

6.

ЗОШ № 5

Бусь Андрій

Bus Andrii

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

7.

ЗОШ № 5

Турчик Яна

TurchykYana

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

8.

ЗОШ № 5

Шилан Анастасія

Shylan Anastasia

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

9.

РГГ

Ларенкова Єва

Yeva Larenkova

Наумчук Людмила

Liudmyla Naumchuk

10.

РГГ

Ступак Олександра

Oleksandra Stupak

Коновальчук Тетяна

Tetiana Konovalchuk

11.

РГГ

Систук Анастасія

Anastasiia Systuk

Штангрет Ірина

Iryna Shtanhret

12.

РГГ

Титечко Агафія

Ahafiia Tytechko

Малярчук Марія

Mariia Maliarchuk

13.

НВК №12

Алексейчук Олександр

Oleksandr Alekseichuk

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

14.

НВК № 12

Примак Дарія

Daria Prymak

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

15.

НВК № 12

Радченко Владислава

Vladyslava Radchenko

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

16.

НВК № 12

Богдан Дмитро

Dmytro Bohdan

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

17.

НВК №12

Момоток Артем

Artem Momotok

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

18.

НВК №12

Подорожня Кіра

Kira Podorozhnia

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

19.

НВК №12

Чернецька Ангеліна

Anhelina Chernetska

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

20.

НВК №12

Дементьєва Олена

Olena Dementieva

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

21.

СпШ № 15

Міняйло Артем

Miniailo Artem

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

22.

СпШ № 15

Пігаль Андрій

Pihal Andriy

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

23.

СпШ № 15

Набакорська Вероніка

Nabakorska Veronika

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

24.

СпШ № 15

Сістук Єлізавета

Sistuk Yelizaveta

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

25.

СпШ № 15

Шумська Надія

Shumska Nadiia

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

26.

ЗОШ №18

Остаповець Мирон

Ostapovets Myron

Каліш Оксана

Kalish Oksana

27.

НВК « Колегіум»

Кадубець Єва

Kadubets Eva

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

28.

НВК « Колегіум»

Мелещук Ольга

Meleschuk Olha

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

29.

НВК « Колегіум»

Федорчук Катерина

Fedorchuk Kateryna

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

30.

НВК « Колегіум»

Шеремета Ярослав

Sheremeta Yaroslav

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

31.

ЗОШ № 25

Заєць Орест

Orest Zayets

Козлюк Руслана Володимирівна

Ruslana Kozliuk

32.

ЗОШ № 26

Кулаковська Марія

Mariia Kulakovska

33.

РКГ «Престиж»

Грисюк Софія

Sofia Hrysiuk

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

34.

РКГ «Престиж»

Солімчук Богдан

Bohdan Solimchuk

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

35.

РКГ «Престиж»

Жеребятьєва Єва Василівна

Eva Zherebiatyeva

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

36.

РКГ «Престиж»

Приходько Анна

/ Anna Pryhodko

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

37.

РГ «Гармонія»

Іванцова Єва

Ivantsova Yeva

Коваль Тетяна

Koval Tetiana

38.

РГ «Гармонія»

Каленська Ольга

Kalenska Olha

Кральковська Марія

Kralkovska Mariia

39.

СпШ «Центр надії»

Павлова Анна

Anna Pavlova

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

40.

СпШ «Центр надії»

Ткачук Дарія

Dariia Tkachuk

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

41.

СпШ «Центр надії»

Поліщук Софія

Sofiia Polishchuk

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

42.

СпШ «Центр надії»

Демченко Kристина

Krystyna Demchenko

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

43.

СпШ «Центр надії»

Демченко Тереза

Tereza Demchenko

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

44.

НВК № 1

Козак Варвара

Varvara Kozak

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

45.

НВК № 1

Пилиповець Іван

Ivan Pylypovets

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

46.

НВК № 1

Романюк Евеліна

Evelina Romaniuk

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

47.

НВК № 1

Снітко Анастасія

Anastasiia Snitko

Надієвець Раїса Павлівна

Raisa Nadiievets

Л.Грекул, головний спеціаліст управління освіти