gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні905
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4633
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31824
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813624

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 16:03

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


І етап міського конкурсу "Юні знавці англійської мови".

Вітаємо учасників, які успішно пройшли І етап міського конкурсу "Юні знавці англійської мови". ІІ етап конкурсу відбудеться 18 квітня 2019 року об 11.00 год. в НВК №12.

з/п

Заклад освіти

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ім’я

вчителя

1

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Герус Олександра

Oleksandra Herus

Янчик Ірина

Iryna Yanchyk

2

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Романчук Максим

Maksym Romanchuk

Янчик Ірина

Iryna Yanchyk

3

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Радивоник Лідія

Lidiia Radyvonyk

Борисюк Ірина

Iryna Borysiuk

4

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Добровольський Максим

Maksym Dobrovolskyi

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

5

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Кириченко Софія

Sofiia Kyrychenko

Якимчук Ольга

Olha Yakymchuk

6

НВК №2 «Школа-Ліцей»

Панасюк Тимофій

Tymofii Panasiuk

Романчук Світлана

Svitlana Romanchuk

7

ЗОШ №3

Печоріна Ольга

PechorinaOlha

Лаворік Тетяна Анатоліївна

LavorikTetianaAnatoliyivna

8

ЗОШ № 4

Жимолостнова Аліна /Zhymolostnova Alina

Сидор Оксана /

Sydor Oksana

9

ЗОШ № 5

Бусь Андрій

Bus Andrii

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

10

ЗОШ № 5

Турчик Яна

TurchykYana

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

11

ЗОШ № 5

Шилан Анастасія

Shylan Anastasia

Кравчук Ірина Миколаївна

Kravchuk Iryna

12

Рівненська гуманітарна гімназія

Ларенкова Єва

Yeva Larenkova

Наумчук Людмила

Liudmyla Naumchuk

13

Ставицька Евеліна

Evelina Stavytska

Коновальчук Тетяна

Tetiana Konovalchuk

14

Ступак Олександра

Oleksandra Stupak

Коновальчук Тетяна

Tetiana Konovalchuk

15

Систук Анастасія

Anastasiia Systuk

Штангрет Ірина

Iryna Shtanhret

16

Крет Вероніка

Veronika Kret

Штангрет Ірина

Iryna Shtanhret

17

Титечко Агафія

Ahafiia Tytechko

Малярчук Марія

Mariia Maliarchuk

18

Вершинін Михайло

Mykhailo Vershynin

Малярчук Марія

Mariia Maliarchuk

19

ЗОШ № 8

Мулярчук Олексій

Muliarchuk Oleksii

Ганна Лящук

Hanna Liashchuk

20

ЗОШ № 9

Дука Владислава

Duka Vladyslava

Гулько Світлана

Gulko Svitlana

21

ЗОШ № 10

Рожков Ілля

Миколайович

Rozhkov Illia

Mykolaiovych

Скорейко Марія Олександрівна

Skoreiko Maria

Oleksandrivna

22

НВК №12

Алексейчук Олександр

Oleksandr Alekseichuk

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

23

НВК № 12

Примак Дарія

Daria Prymak

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

24

НВК № 12

Радченко Владислава

Vladyslava Radchenko

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

25

НВК № 12

Богдан Дмитро

Dmytro Bohdan

Сидорук Галина Василівна

HalynaSydoruk

26

НВК №12

Момоток Артем

Artem Momotok

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

27

НВК №12

Подорожня Кіра

Kira Podorozhnia

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

28

НВК №12

Чернецька Ангеліна

Anhelina Chernetska

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

29

НВК №12

Дементьєва Олена

Olena Dementieva

Гойда Ольга Петрівна

OlhaHoida

30

СпШ № 15

Пархомчук Дмитро

Parkhomchuk Dmytro

Кухарчук Ольга

Kukharchuk Olga

31

СпШ № 15

Савченко Матвій

Savchenko Matvii

Кухарчук Ольга

Kukharchuk Olga

32

СпШ № 15

Ткачук Софія

Tkachuk Sofiia

Кухарчук Ольга

Kukharchuk Olga

33

СпШ № 15

Ковальчук Валерія

Kovalchuk Valeriia

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

34

СпШ № 15

Міняйло Артем

Miniailo Artem

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

35

СпШ № 15

Береза Артем

Bereza Artem

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

36

СпШ № 15

Пігаль Андрій

Pihal Andriy

Павлова Наталія

Pavlova Nataliia

37

СпШ № 15

Яковець Софія

Yakovets Sophiia

Ковтун Зоя

Kovtun Zoia

38

СпШ № 15

Набакорська Вероніка

Nabakorska Veronika

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

39

СпШ № 15

Сістук Єлізавета

Sistuk Yelizaveta

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

40

СпШ № 15

Сміховська Юліана

Smihovska Yuliana

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

41

СпШ № 15

Шумська Надія

Shumska Nadiia

Путиліна Ірина

Putylina Iryna

42

ЗОШ №18

Остаповець Мирон

Ostapovets Myron

Каліш Оксана

Kalish Oksana

43

НВК « Колегіум»

Кадубець Єва

Kadubets Eva

Лобур Вікторія

Lobur Victoria

44

НВК « Колегіум»

Мелещук Ольга

Meleschuk Olha

Лобур Вікторія

Lobur  Victoria

45

НВК « Колегіум»

Басюк Олександр

Basiuk Oleksandr

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

46

НВК « Колегіум»

Федорчук Катерина

Fedorchuk Kateryna

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

47

НВК « Колегіум»

Шеремета Ярослав

Sheremeta Yaroslav

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

48

НВК « Колегіум»

Бочкор Марія

Bochkor Mariia

Ткачук Ірина

Tkachuk Iryna

49

ЗОШ № 22

Стефанович Дмитро

Stephanovych Dmytro

Ткачук Юлія Tkachuk Yuliia

50

ЗОШ № 23

Дмитрук Дмитро Святославович

Dmytruk Dmytro Sviatoslavovych

Карнаухова Тетяна Віталіївна

Karnaukhova Tetiana Vitaliivna

51

ЗОШ № 25

Заєць Орест

Orest Zayets

Козлюк Руслана Володимирівна

Ruslana Kozliuk

52

ЗОШ № 26

Кулаковська Марія

Mariia Kulakovska

Лагода Олена / Olena Lahoda
53

ЗОШ № 27

Костюченко Олександр

Kostiuchenko  Oleksandr

Кравчук Олена / Kravchuk Olena

54

РКГ «Престиж»

Грисюк Софія Антонівна /

Sofia Hrysiuk

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

55

РКГ «Престиж»

Селепина Микола Миколайович/

Mykola Selepyna

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

56

РКГ «Престиж»

Солімчук Богдан Вікторович /

Bohdan Solimchuk

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

57

РКГ «Престиж»

Федорук Катерина Олександрівна / Kateryna Fedoruk

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

58

РКГ «Престиж»

Жеребятьєва Єва Василівна /

Eva Zherebiatyeva

Бойко Pуслана Захарівна / Ruslana Boiyko

59

РКГ «Престиж»

Голік Микола Миколайович /

Mykola Holik

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

60

РКГ «Престиж»

Приходько Анна Михайлівна / Anna Pryhodko

Солімчук Катерина Миколаївна / Kateryna Solimchuk

61

РГ «Гармонія»

Іванцова Єва

Ivantsova Yeva

Коваль Тетяна

Koval Tetiana

62

РГ «Гармонія»

Каленська Ольга

Kalenska Olha

Кральковська Марія

Kralkovska Mariia

63

РГ «Гармонія»

Пастущенко Богдана

Pastushchenko Bohdana

Кральковська Марія

Kralkovska Mariia

64

СпШ «Центр надії»

Павлова Анна

Anna Pavlova

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

65

СпШ «Центр надії»

Ткачук Дарія

Dariia Tkachuk

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

66

СпШ «Центр надії»

Висовень Вероніка

Veronika Vysoven

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

67

СпШ «Центр надії»

Поліщук Софія

Sofiia Polishchuk

Федорчук Ольга

Olha Fedorchuk

68

СпШ «Центр надії»

Демченко Kристина

Krystyna Demchenko

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

69

СпШ «Центр надії»

Демченко Тереза

Tereza Demchenko

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

70

СпШ «Центр надії»

Серган Віталій

Vitalii Serhan

Лебедюк Віталіна

Vitalina Lebediuk

71

СпШ «Центр надії»

Паршикова Євгенія

Yevhenia Parshykova

Ткачук Анастасія

Anastasiia Tkachuk

72

СпШ «Центр надії»

Веремчук Софія

Sophia Veremchuk

Ткачук Анастасія

Anastasiia Tkachuk

73

НВК № 1

Козак Варвара

Varvara Kozak

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

74

НВК № 1

Мисько Кирило

Kyrylo Mysko

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

75

НВК № 1

Музичук Уляна

Uliana Muzychuk

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

76

НВК № 1

Пилиповець Іван

Ivan Pylypovets

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

77

НВК № 1

Романюк Евеліна

Evelina Romaniuk

Корнилюк Тетяна Валентинівна

Tetiana Kornyliuk

78

НВК № 1

Снітко Анастасія

Anastasiia Snitko

Надієвець Раїса Павлівна

Raisa Nadiievets

Л.Грекул, головний спеціаліст управління освіти