gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні364
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень1871
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10514
mod_vvisit_counterЗа місяць34907
mod_vvisit_counterПопередній місяць39210
mod_vvisit_counterЗагальна3110937

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 35.173.57.84
,
Сьогодні: 2020-02-25 08:12

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Педагогічно-театральне intermezzo

У вир життя, світ одвічних істин, безкорисної, чистої і самовідданої материнської любові та болю мали можливість поринути вчителі української мови та літератури міста Рівного 09 квітня 2019 року під час перегляду вистави «Останній строк» (режисер Володимир Петрів) у постановці неперевершених акторів нашого рідного Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. Після перегляду – приємне спілкування з акторами та директором театру, Народним артистом України, лауреатом Національної премії України імені Т.Шевченка Володимиром Юліановичем Петрівим. Усе відбувалось у межах уже традиційного клубу вчителів-словесників «Освітянка», проведенню якого цьогоріч сприяли вчителі природничо-математичного ліцею «Елітар» Галина Бандюк, Алла Бестюк, Мар’яна Соловей та Оксана Бондарчук.

Активний педагогічно-акторський діалог про таємниці театрального закулісся відбувався безпосередньо та щиро. Звичайно ж, основні питання стосувались переглянутої п’єси. Виявляється, ми потрапили на 150 постановку вистави «Останній строк»! Однак це абсолютно не відчувалось. Кожне слово, рух, емоція були надзвичайно справжніми та щирими, здавалось, що це все зіграно вперше! А ще вчителі мали можливість поспілкуватися з Віктором Мазаним, письменником, Заслуженим журналістом України, який переклав повість "Останній строк", за мотивами якої було створено виставу.
Не забули філологи й про свої традиції: символічну освітянську свічу урочисто передали вчителям із ЗОШ №1 ім. В.Короленка. Напевне, не випадково цьогоріч освітянський вогник поєднав акторів та педагогів: справу ж одну робимо – плекаємо особистість!

Щиро вдячні пану Володимиру Петріву та всьому творчому колективу театру за можливість ще раз переосмислити важливі життєві цінності, направду, пройти шлях від емпатії до катарсису, стати безпосередніми учасниками мистецького таїнства творення Людини!

Успіхів Вам, світлих творчих доріг та вдячних глядачів!


Галина Коломис, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»