gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні865
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4593
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31784
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813584

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


BRAINBASKET, НІІЦ та ІТ-ОСВІТА В РІВНОМУ

09 квітня 2019 року відбулася зустріч педагогів міста Рівного з Ігорем Шолудьком, керівником проекту WOW Teacher благодійної організації «BrainBasket Foundation», та Григорієм Бараном і Станіславом Лячинським, представниками міжнародного Фонду “Відродження”, завдяки яким освітяни отримали можливість навчатись на безкоштовних курсах з вивчення основ WEB-програмування в навчальному інформаційно-інноваційному центрі КУ «Рівненський міський методичний кабінет» за програмою «WOW Teacher».

Ігор Шолудько розпочав зустріч із цікавої та змістовної розповіді про Фонд BrainBasket, котрий прагне зробити українців не тільки щасливими та успішними, а й переконати усіх у тому, що ІТ – це та галузь, що здатна змінити країну на краще. Фонд допомагає усім охочим спробувати себе в ІТ та зробити перші кроки в цьому напрямку. Здобутки «BrainBasket» у 2018-2019 роках, за словами пана Ігоря, вражають за кількістю проектів: WOW Teacher, Technology Nation, School Boost, IT Moms, Technology Nation Kids. Спільно з Prometheus перекладено та опубліковано найновішу редакцію онлайн-курсу CS50 від Гарвардського університету. Налагоджено співпрацю з Інститутом модернізації змісту освіти МОН та самим МОН України, комунікацію з багатьма відділами освіти на місцях, зокрема і в Рівному.

Місто Рівне з 2017 року активно реалізує програми Фонду: 3 групи за проектом “Technology Nation”, 1 група за проектом “Technology Nation Kids”, 2 групи “WOW Teacher”, а це – 31 учитель, який проводить заняття в закладах освіти, де працює, та 132 дитини, які навчаються в цих закладах.

Артем Прончук і Віктор Жуковський,  ментори від Фонду BrainBasket, поділилися досвідом викладання, продемонстрували приклади учнівських та учительських робіт.  Учасник зустрічі Борис Васюшенко, випускник проекту Technology Nation (ментор Віктор Жуковський), який успішно завершив навчання та влаштувався на посаду Unity Developer у компанію «Zagrava Games», акцентував увагу на вивчення багатоплатформового інструменту для розробки дво- та тривимірних додатків та ігор Unity.

Особливу увагу звернули педагоги на якість навчання, адже якщо отримувати знання, то тільки якісні. Проведене опитування показало, що учителям сподобались заняття. Варто наголосити, що за умови запропонованого вибору освітяни виявляють бажання проходити підвищення кваліфікації у спеціалізованих центрах, таких, як навчальний інформаційно-інноваційний центр КУ «Рівненський міський методичний кабінет».

На завершення заходу Григорій та Станіслав, представники міжнародного Фонду «Відродження», провели активну дискусію з присутніми. Вільний формат зустрічі дозволив усім взяти участь в обговоренні питань, пов’язаних з освітніми програмами в Україні. Сповнені позитивними емоціями та враженнями, учасники зустрічі завершили подію спілкуванням у групах та обміном контактів для можливості подальшої співпраці. Саме завдяки інвестиціям Фонду «Відродження» освітяни мають можливість проводити безкоштовне навчання з «Основ WEB-розробки» для школярів та студентів. Ми переконані, що фінансові інвестиції від Фонду «Відродження» та інтелектуальні напрацювання й розробки Фонду «BrainBasket» дозволять Рівному посісти гідну позицію серед міст України за кількістю ІТ-спеціалістів.


Артем Прончук, методист НІІЦ, ментор БО "BrainBasket Foudation".