gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні314
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень1821
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10514
mod_vvisit_counterЗа місяць34857
mod_vvisit_counterПопередній місяць39210
mod_vvisit_counterЗагальна3110887

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 35.173.57.84
,
Сьогодні: 2020-02-25 06:58

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Конкурс «Крок до шедевру» відбувся!

Чи були ви коли-небудь творцями чогось шедеврального? Хтозна… А от  учні та вчителі зарубіжної літератури закладів освіти міста Рівного упродовж весняних канікул робили свої перші кроки до створення літературно-інформаційних шедеврів, адже брали участь у першому заочному міському Інтернет-конкурсі із зарубіжної літератури «Крок до шедевру».

Конкурс – тематичний, присвячений французькій класичній та сучасній літературі (адже 2018 -2019 н.р. був роком Франції в Україні). Змагалися конкурсанти у двох основних номінаціях: «Медіаконтент юного словесника» (номінація для учнів), «Методичні новації» (номінація для вчителів).  Так як конкурс проводився вперше, усі зацікавлені мали можливість  обрати ту форму представлення свого літературного досвіду, у якій працювалося найзручніше. Для оцінки журі учасниками було запропоновано мультимедійні проекти, буктрейлери, відео- та фотоколажі, скрапбуки, плейкасти, веб-сайти, інтерактивні плакати, вправи та інші форми. Учні та учителі міста виявили неабияку активність: 71 учнівська робота та 12 учительських. Серед представлених були колективні роботи (учительсько-учнівські). Серед критеріїв оцінювання роботи: технічні (дизайн, коректність, засоби) та літературно-інформаційні (відповідність темі, змістова наповнюваність, оригінальність, інформаційність та культура). Журі відзначило цікаві ідеї, креативні ходи та змістову наповнюваність робіт. Усі робочі моменти буде обговорено під час зустрічі з вчителями зарубіжної літератури 10.04.2019 та згодом оформлено в наказі по управлінню освіти. Роботи учасників (теж згодом) можна буде переглянути на сайті управління освіти Рівненського міськвиконкому в розділі «Крок до шедевру». Конкурс із зарубіжної літератури».

А до вашої уваги попередні результати конкурсу - Відкрити...

Матеріали конкурсу - Відкрити...

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за чудову роботу! Натхнення та успіхів Вам надалі!

Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"