gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні864
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4592
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31783
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813583

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:30

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Орієнтація на краще навчання

Вже майже рік перші класи навчаються за новим Державним стандартом Нової української школи. Та попри велику кількість інформації питань все ще залишається багато. Це справжній виклик для всієї освітянської спільноти – зміна підходу у викладанні, нові методики навчання, розвиток ключових компетентностей учителя, створення сучасного освітнього середовища, а також підвищення обізнаності суспільства щодо змін у галузі.

27 березня 2019 року на базі ЗОШ № 8 (директор Назарук Н.В., заступник директора Червук Л.М.) відбувся семінар-методичний коучинг для заступників директорів з навчально-виховної роботи у початковій школі. Освітяни працювали з теми «Професійне зростання педагога – важливий фактор реалізації Концепції НУШ». На початку методичного заходу освітяни говорили про проект фінської підтримки Нової української школи, який отримав назву «Навчаємось разом», адже саме він втілюватиметься в життя за основними напрямами, які стали справжнім викликом для вчителя. Складовими кластерів проекту є питання, які педагоги розглянули на семінарі.

Учасники методичного коучингу взяли участь у квестових тренінгах:

- «Медіаграмотність як професійна складова сучасного вчителя» - Сорока Ірина Анатоліївна, заступник директора НВК №14

- «Освітнє ПЗ для інтерактивних дошок. Електронний сервіс mozaBook» - Пригорницька Ірина Анатоліївна, методист навчального інноваційно-інформаційного центру КУ «РММК».

А також відвідали майстер-класи:

- «Виготовлення лепбуків» - Барабаш Світлана Іванівна, учитель початкових класів ЗОШ №8

- «Співпраця вчителя та асистента. Моделі спільного викладання» - Талімончук Любов Вікторівна, учитель початкових класів ЗОШ №24.

Багато питань, багато роботи, а головне – потрібно постійно навчатися, щоб бути компетентним у всіх особливостях НУШ. Чекаємо нових зустрічей, навчання та сподіваємося, що в такій освітянській спільноті всі проблеми знайдуть своє рішення.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»