gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні344
mod_vvisit_counterВчора1507
mod_vvisit_counterЗа тиждень1851
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10514
mod_vvisit_counterЗа місяць34887
mod_vvisit_counterПопередній місяць39210
mod_vvisit_counterЗагальна3110917

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 35.173.57.84
,
Сьогодні: 2020-02-25 07:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Земля – наш спільний дім!

На базі загальноосвітньої школи №23 м.Рівне відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля- наш спільний дім» за тематикою «Моя мала Батьківщина».

Конкурс передбачав формування екологічної культури та творчих здібностей учнівської молоді; поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної еколого-просвітницької роботи з учнями загальноосвітніх закладів; пошук нових форм, методів організації еколого-просвітницької роботи;  створення інформаційного банку даних про інноваційні форми та методи організації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнів.

Колективи навчальних закладів ЗОШ №1 імені Володимира Короленка з назвою виступу «Лінія відриву», ЗОШ №11 «Екоцвіт», ЗОШ №23 «Екос», НВК№19 з екологічною вартою «Дивосвіт»,  СпШ «Центр надії» з назвою колективу «GREEN GIRLS» у довільній формі презентували еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність, проведену протягом навчального року, її результативність з використанням плакатів, малюнків, фотографій, відеосюжетів.

Конкурсні виступи поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Проблеми довкілля учні відображали у гумористичній, образній, художньо-спортивній формах.

Сценарії виступів учасників були оригінальними, авторськими та відображали власний досвід за результати практичної природоохоронної роботи та популяризували збереження навколишнього середовища.

На обласному конкурсі 27 березня місто буде представляти команда «Дивосвіт» НВК №19 з темою виступу «Збережемо Землю нащадкам».


Наталія Букша, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»