gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні863
mod_vvisit_counterВчора1230
mod_vvisit_counterЗа тиждень4591
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7418
mod_vvisit_counterЗа місяць31782
mod_vvisit_counterПопередній місяць44779
mod_vvisit_counterЗагальна2813582

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 3.90.204.40
,
Сьогодні: 2019-06-27 15:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Навчально-практичний семінар з теми: «Освітнє ПЗ для інтерактивних дошок. Електронний сервіс mozaBook»

21 березня 2019 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею було проведено навчально-практичний семінар з теми: «Освітнє ПЗ для інтерактивних дошок. Електронний сервіс mozaBook» для вчителів освітніх закладів міста, які працюють за новими технологіями навчання з використанням сучасних інформаційних технологій, а саме з інтерактивними дошками та електронними панелями. До уваги вчителів було представлене освітнє програмне забезпечення з грифом "Схвалено для використання у навчально-виховному процесі у загальноосвітніх навчальних закладах" (відповідно до наказів МОН України від 23.03.2018 р. №284 та від 18.04.2018 р. №391).

Педагогам було продемонстроване програмне забезпечення з українським інтерфейсом, вбудованим українським вмістом, з конструктором занять для створення інтерактивних завдань з елементами гри, інтерактивних слайдів, уроків, опорних конспектів; створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з можливістю інтеграції цифрових копій підручників.

Дане програмне забезпечення (MozaBook) дає можливість урізноманітнювати інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів і ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.

MozaBook є значною допомогою і підтримкою для педагогів: "Це річ, яку діти сприймають візуально, її можна відчути, на ній можна моделювати. Для самих дітей це є можливість оцінювати свої знання, бо вони працюють візуально і дотично. Крім цього, це необхідність для тих учнів, яким складно зрозуміти чи сприймати текстові варіанти навчального матеріалу" – такі відгуки можна було почути по завершенню семінару.

Робота з mozaBook показує, що вчителям стає простіше працювати в плані донесення знань до учнів, з’являється можливість креативити і цікавіше, наглядніше пояснити для них навчальний матеріал.

Ірина Пригорницька, методист навчального інформаційно-інноваційного центру.