gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Info-centr


Innovatyka-2019

Ukraine
Педпреса

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні514
mod_vvisit_counterВчора1282
mod_vvisit_counterЗа тиждень7226
mod_vvisit_counterПопередній тиждень13210
mod_vvisit_counterЗа місяць16295
mod_vvisit_counterПопередній місяць71923
mod_vvisit_counterЗагальна3388331

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 3.234.241.200
,
Сьогодні: 2020-07-11 13:09

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


На межі мрій та можливостей

Усе, що ти можеш зробити чи мрієш могти, –– починай робити! Мужність таїть у собі геніальність, силу та диво!

Й.В. Ґете

На межі мрій та можливостей, натхнення та дива спробували побувати педагоги-словесники міста. Учителів української та зарубіжної літератури об’єднала в творчому пошуку  спільна (не) конференція з теми «Наскрізні лінії: практичні аспекти реалізації», яка відбулася 27 лютого 2019 року на базі ЗОШ №23 (директор Олег Кроль).

Передвесняною увертюрою для присутніх стала поетично-музична композиція у виконанні учнів ЗОШ №23, переможців конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» (молодша вікова категорія, керівник Ірина Котенко).

До участі в заході долучились учителі-словесники, які в 2018 – 2019 н.р. атестуються. Десять педагогів виявили бажання стати спікерами для проведення майстер-класів (секцій), інші – генерували ідеї та приймали рішення в ході панельних дискусій та рефлексії. Учасники могли  відвідати чотири локації по дві 20-хвилинні секції в кожній. Правило «двох ніг» дозволяло обирати потрібну тематику та давало можливість попрацювати  у  2-4 секціях (за бажанням). Що ж пропонували спікери? Рух мовно-літературними траєкторіями від STEM-освіти до медіаграмотності, від  Інтернет-технологій до християнських ціннісних орієнтирів, від навичок 4К до громадянської компетентності в найнесподіваніших поєднаннях, у різних  просторових та часових вимірах … Усе  це демонстрували такі педагоги: Софія Левицька, учитель СпШ №15, Людмила Герус, учитель СпШ «Центр надії», Оксана Деменчук, учитель НВК №2 «Школа –Ліцей», Наталія Захарченко, учитель ЗОШ №22, Руслана Мілашина, учитель ЗОШ №8, Наталія Савенко, учитель НВК №12, та творча четвірка вчителів ЗОШ №23 – Ірина Котенко, Наталія Мартинчук, Ольга Внук, Валентина Лутковська. Для тих, хто завершив роботу швидше або просто хотів відволіктись від буденності та клопотів, працювали  мистецькі та релаксаційні осередки (зони): арт-зона з виготовлення мотанок та бутоньєрок з народним майстром Людмилою Лесюк; ниткографічний майстер-клас з виготовлення листівок з майстринею-п’ятикласницею  Анастасією Король; релакс-зона з антистресовими розмальовками та релаксаційними іграми. Увесь  «процес переміщень»  уміло координували педагоги ЗОШ №23 під  керівництвом Наталії Саприкіної, заступника директора ЗОШ №23.

У рефлексійній частині заходу учасники мали змогу обмінятись думками та генерувати власні ідеї, а потім презентувати спільно напрацьоване, і все це в контексті реалізації наскрізних ліній.

Дякуємо всім учасникам (не)конференції за активну творчу співдіяльність та створення передвесняного настрою!


Галина Коломис, методист КУ «РММК»