gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1385
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1385
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27743
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763761

Зараз (20 хвилин назад): 52
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 17:48

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Пам’ять про історію об’єднує живих

Ці слова стали своєрідним лейтмотивом семінару-тренінгу для вчителів української мови, літератури та історії з теми «Роль історії та української мови й літератури у відновленні національної пам’яті», який відбувся 20 лютого 2019 року на базі Рівненського НВК №19 (директор Інна Верхова).

Захід не випадково проведено в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, адже саме інформацією та матеріалами, які стосуються сучасної історії нашої держави, ділились запрошені на семінар науковці з Українського інституту історичної пам’яті пані Олена Охрімчук, головний спеціаліст сектору методичної роботи Управління наукового забезпечення політики національної пам'яті, та пан Володимир Поліщук, головний спеціаліст відділу організації пам’ятних заходів Управління популяризаційно - просвітницької роботи. Серед питання, які висвітлювали упродовж роботи: «Освітні можливості ігрових методик» на прикладі настільних ігор Українського інституту національної пам’яті;  «Навчальні виховні можливості циклу лекцій «Відеоісторії», карткової гри «100 облич  Української революції» і набору електронних листівок «Україна в роки  Другої світової війни 1939 – 1945 років». Крім цього, гості з Інституту привезли та презентували для вчителів суспільно-гуманітарних предметів закладів міста комплекти навчально-методичної літератури. Серед посібників:  «Майдан від першої особи. Регіональний вимір», «Майдан від першої особи. 45 історій Революції Гідності», «Усна історія російсько-української війни. 2014 – 2018 рр.», збірка методичних рекомендацій до відзначення пам’ятних дат, «100 років боротьби Української революції 1917 – 1921 рр.» та інші.  Учасники-семінару-тренінгу мали можливість поспілкуватися з представниками Інституту під час роботи в групах. Пан Володимир  Поліщук акцентував увагу на практичні моменти щодо використання виховного навчально-методичного потенціалу Інституту в діяльності вчителя-практика. Пані Олена Охрімчук розповіла про особливості  діяльності Інституту історичної пам’яті та можливість співпраці із закладами освіти, продемонструвала пізнавальні відеолекції, презентації, які педагоги можуть використати на уроках української мови, літератури, історії та в позаурочний час.

Щиро дякуємо пані Олені та пану Володимиру, а також адміністрації Українського інституту історичної пам’яті за можливість спільно доносити до учнівської молоді правдиву історію рідної держави.


Галина Коломис та Тетяна Грещук, методисти КУ «Рівненський міський методичний кабінет»