gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2019

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1382
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЗа тиждень1382
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10729
mod_vvisit_counterЗа місяць27740
mod_vvisit_counterПопередній місяць36732
mod_vvisit_counterЗагальна2763758

Зараз (20 хвилин назад): 51
Ваш IP: 54.167.47.248
,
Сьогодні: 2019-05-20 17:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


УЧИТЕЛІ ПРЕДМЕТУ «ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я» ОБГОВОРЮВАЛИ ШЛЯХИ ФОРМУВАННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

13 лютого 2019 року працівниками Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  проведено міський семінар для  вчителів предмету «Основи здоров’я» на базі класу-музею «Промінець».

Тема семінару «Права і обов’язки  вчителів  під час надзвичайних ситуацій. Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами».

Захід відкрив Іщук І.М., методист КУ «Рівненський  міський методичний кабінет», який акцентував увагу присутніх на необхідності роз’яснювальної і інформаційної роботи  з учнями з даної теми, відпрацюванні методик евакуації із приміщень і наданні першої медичної допомоги потерпілим.

Працівники РМЦТУМ розкрили питання «Популяризація безпечної поведінки серед підлітків - запорука збереження здоров’я дітей» (Мандзюк Р.К., завідувач  відділу), «Збереження життя і здоров’я дітей - основне завдання вчителя» (Тичинcький Е.Г., інженер). Про випадки надзвичайних ситуацій за участю дітей в 2017-2018 н.р. в м.Рівне присутнім розповіла  Холохолова Л.П., керівник гуртка.

Працівники Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській обл. роз’яснили педагогам порядок дій у разі виникнення можливих надзвичайних ситуацій, зокрема при виникненні пожежі, при аваріях на хімічно небезпечних об’єктах, порядок укриття в захисних спорудах цивільного захисту та про місце знаходження даних захисних споруд в обласному центрі, а також, як діяти за сигналом оповіщення «Увага всім!».

Яковець Н.М., завідувач методичним кабінетом Центру цивільного захисту,  розповіла про методи зняття наслідків стресу. Він наголосив, що всі дії у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації мають бути обдуманими і стриманими, а найгіршим ворогом в таких обставинах є паніка.    Після спілкування з психологом  учасники семінару мали можливість отримати практичні настанови  від медика-рятувальника ГУ ДСНС щодо порядку та правильності надання домедичної допомоги постраждалим в екстремальних ситуаціях та пройшли майстер–клас по методу Геймліха  і закритому масажу серця.

На завершення семінару освітянам для використання в роботі було надано методичні рекомендації, листівки, плакати, пам’ятки та довідкові фото-, відеоматеріали для проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед дітей з вищезазначених питань.

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"