gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1935
mod_vvisit_counterВчора1765
mod_vvisit_counterЗа тиждень7987
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8547
mod_vvisit_counterЗа місяць24316
mod_vvisit_counterПопередній місяць35498
mod_vvisit_counterЗагальна2724565

Зараз (20 хвилин назад): 32
Ваш IP: 52.55.186.225
,
Сьогодні: 2019-04-19 20:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Мнемотехніки на уроках української мови та літератури

Чи можливо навчити учнів запам’ятовувати важливу інформацію без «зазубрювання»? Виявляється, це не проблема, адже існує низка методів та прийомів, які значно полегшують процес запам’ятовування.  Об’єднує їх сьогодні така наука як мнемоніка. Про те, як використовувати мнемотехнічні прийоми на уроках української мови та літератури, йшла мова  під час Школи молодого вчителя-словесника 06 лютого 2019 року на базі Рівненської ЗОШ №10 (директор Левчик Валентин Сергійович).

Досвідом роботи з питання використання мнемотехнік в освітньому процесі ділилась учитель-методист української мови та літератури ЗОШ №10 Машаненкова Богдана Ігорівна. П’ятнадцять молодих філологів активно доєднувалися до запропонованих форм роботи, ділилися враженнями, запитували, робили висновки. У результаті кожен уклав міні-кейс з тими прийомами, які буде апробувати у своїй діяльності. Своєрідні пізнавальні «замальовки» в процесі роботи пропонували Сусь Лілія Віталіївна, заступник директора, учитель української мови та літератури, та Карпець Ольга Олегівна, учитель української мови та літератури. Допомагала в проведенні Школи учитель зарубіжної літератури закладу Сінокоп Ольга Антонівна. У ході спілкування молоді педагоги мали можливість ознайомитися з матеріалами кабінету української мови та літератури.

Галина Коломис, методист КУ «РММК»